« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Selim Arda Üçer: At, inşaat, tarla değil; Yasin, Burak, Telles

Galatasaray yöneticisi Selim Arda Üçer'in Sivasspor galibiyeti sonrasında attığı tweet, Fenerbahçelileri kızdıracak: At, inşaat, tarla değil; Yasin, Burak, Telles...

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Selim Arda Üçer, Medicana Sivasspor'a karşı kazandıkları maç sonrası, "At, inşaat, tarla değil; Yasin, Burak, Telles" ifadelerini kullandığı bir tweet attı. Üçer'in bu tweet'i sarı lacivertlileri kızdırabilir. Hatırlanacağı üzere şike davası tapelerinde Fenerbahçe ile ilgili bölümlerde, 'inşaat ve tarla' kelimeleri sıkça geçiyordu.

Üçer ayrıca bu tweet'inden önce yayıncı kuruluşu da hedef aldı ve "Galatasaray kazandı, LigTV'deki eğlence programları iptal" ifadesini kullandı.

Yönetici Selim Arda Üçer, daha önce de attığı tweet'lerle gündeme gelmişti. Sarı kırmızılı kamuoyunda tartışma konusu olan Galatasaray takımının Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı ziyareti sırasında da Üçer, "Mustafa Kemal Paşa'nın Ankara'ya gelişinin 95.yılı kutlu olsun!' mesajı atmış, bu mesaj ziyarete tepki olarak yorumlanmıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler