Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Savunmaya Fatih Terim ayarı

Geçen sezon ligin en az gol yiyen takımı olan Galatasaray'ın, sezonun geride kalan 2 haftasında 4 gol birden kalesinde görmesi teknik direktör Fatih Terim ve yardımcılarını endişelendirdi.

Kadir ÇETİNÇALI, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

Süper Kupa kazanılmasına rağmen F.Bahçe'den de 2 gol yiyen sarı kırmızılı savunmaya "Terim Ayarı" başladı.

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş maçında oynayan oyunculara kısa süren bir çalışma yaptırırken, savunma oyuncuları ile de özel görüşmeler yaptı. Özellikle serbest vuruşlardan yenen goller, eleştiri konusu olurken, Fatih Terim oyuncularına "Şampiyonlar Ligi Kurası çekiliyor. Kısa süre sonra çok daha güçlü rakiplerle oynamak zorundayız. Birbirinin hatasını kapatan, yardımlaşan bir ekip olmak zorundayız" uyarısında bulunduğu öğrenildi. Terim ve yardımcılarının bu hafta antrenmanlarda çoğunlukla savunma üstüne çalışacağı bildirildi.

CORLİNHOS YENİDEN GÜNDEMDE

G.Saray'ın Beşiktaş'tan yediği üçüncü golde Hakan Balta'nın önemli hata yapması sarı kırmızılı teknik heyeti bir kez daha bu oyuncuya alternatif bir transferin yapılması için harekete geçirdi. Şampiyonlar Ligi maçlarında Hakan Balta'ya ağır yük bineceğini düşünen Terim ve yardımcıları daha önce transferi gündemde olan Fluminense takımında oynayan Carlinhos'un alınması için yönetimden harekete geçilmesini isteyecek.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz