GeriFutbol Quaresma çok başarılı olacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Quaresma çok başarılı olacak

Quaresma çok başarılı olacak
refid:15142776 ilişkili resim dosyası

Portekizli futbolcunun beklentilere cevap vereceğini iddia eden tecrübeli teknik adam, Schuster için de, “Beşiktaş’a yakışan bir kişilik” dedi.

SAĞLIK sorunları nedeniyle Beşiktaş teknik direktörlüğünden ayrılan Mustafa Denizli, siyah beyazlı yönetimin doğru transferler yaptığını söyledi. Yerine gelen Bernd Schuster için, “Her yönden Beşiktaş’a yakışır bir teknik direktör” diyen Denizli, flaş transfer Ricardo Quaresma konusunda da, “Çok başarılı olacaktır” dedi. Radyospor’a konuşan Denizli, şunları söyledi:

· Bu sene bizim aktif dinlenme olarak adlandırabileceğimiz bir dönem olacak. Lig TV’deki Maraton programında olacağım. Bu, benim için geçiş dönemi. Teknik direktörlüğü bırakmadım. Yaptırdığım sağlık kontrollerinde hızla iyileştiğim ortaya çıktı.

· Kimseye kırgın değilim. Beşiktaş’ta geride bıraktığım her gün camiayla bağlarımı güçlendirdi. Beşiktaş ile bağlarım kopmadı. Yeni bir takım projeler var; tabii bu aktif bir futbol çalışması olmayacak.

Polat bana Serdar’ı sordu

· Bana göre Quaresma beklentilere cevap verecek. Dengeleri gözetmeden yapılan girişimler doğru sonuç vermeyebilir. Ama Quaresma doğru transferdir. Benim döneminde de gündemdeydi; ama başka öncelikler vardı. Roberto Hilbert de yapılması gereken bir transferdi.

· Schuster, her anlamda kendisini kanıtlamış bir teknik direktör. İyi ve başarılı bir sezon Beşiktaş’ı bekliyor. Schuster, Beşiktaş camiasına yakışan bir kişilik.

· Sezon bitmeden önce Galatasaray Başkanı Adnan Polat beni aradı. Serdar Özkan’ın durumunu konuştuk. Serdar’ın sorunu kendisiyle. Bunu aşarsa her yerde oynar. Yetenek açısından hiçbir problemi yok.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle