GeriFutbol PSV'de arayış sürüyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

PSV'de arayış sürüyor

PSV'de arayış sürüyor
refid:7673484 ilişkili resim dosyası

Ronald Koeman'ın ani bir şekilde Valencia takımına transfer olmasından sonra teknik direktör sıkıntısı yaşayan PSV'de arayışlar devam ediyor.

Hollandalı teknik direktörlerden Dick Advocaat, Huub Stevens, Martin Jol'a teklif götürüp olumsuz cevap aldıktan sonra, şu anda FC Twente'nin teknik direktörlüğünü yapan Fred Rutten'in kapısını çalan PSV, Fred Rutten'den de olumsuz cevap aldı. Rutten, konu hakkında dün akşam yazılı olarak yaptığı açıklamada "Şu andaki takımımı bırakıp gitmem etik açısından doğru olmaz. Buraya belirli bir hedeflerle geldim, o hedeflerime ulaşmadan hiçbir yere gitmem" diyerek PSV'nin teklifini geri çevirdi.

Bu akşam yeni teknik direktörlerini kamuoyuna tanıtma planları yapan PSV, Fred Rutten'den aldığı cevap sonrası planları alt üst oldu. "PSV'de teknik direktör paniği yoktur" diyerek arayışların devam ettiğini söyleyen PSV Başkanı Jan Reker, "En geç Perşembe günü yeni teknik direktörümüzü kamuoyuna tanıtacağız. Hollanda liginde önümüzdeki hafta Excelsior ile oynayacağımız karşılaşmaya takımımız yeni teknik direktör öncülüğünde çıkacaktır" diyerek çalışmaların yoğun şekilde devam ettiğini söyledi.

Herhangi bir ismin telaffuz edilmediği Hollanda kamuoyunda PSV'nin hangi teknik direktörü göreve getireceği ise merakla bekleniliyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle