GeriFutbol Öztürk: Beşiktaş fazla zorlamasın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  18
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Öztürk: Beşiktaş fazla zorlamasın

Öztürk: Beşiktaş fazla zorlamasın
refid:20782441 ilişkili resim dosyası

G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Beşiktaş’ın TT Arena’da oynaması hak-kında, “Bunun olması fiziken ve manevi anlamda mümkün değildir” dedi.

BABALAR günü nedeniyle Emlak Konut GYO ile Varyap-Gap İnşaat tarafından düzenlenen “Metropol İstanbul’un klasik otomobilleri” organizasyonuna spor dünyasının ünlü isimleri akın etti. G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, yönetici Semih Haznedaroğlu ve Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma bir araya geldi.  Babalar günü için düzenlenen organizasyona kızı Yasemin ile birlikte katılan Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, önemli açıklamalara imza attı.

Oyum ‘hayır’

Beşiktaş’ın yeni sezonda maçlarını TT Arena’da oynaması konusuna değinen Öztürk, “G.Saray’da stat konusunda oylama yapılacaktır. Benim cevabım kesinlikle hayırdır. Bir kere bunun fiziken de olması mümkün değil. Manevi açıdan da aynı stadı paylaşmamız mümkün değil. Bence bu konuyu daha fazla zorlamamak lazım. Beşiktaş’ın nerede oynayacağına kendi karar versin ancak, Arena’da olmayacaktır” diye konuştu. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle