« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Molde'de Fenerbahçe şaşkınlığı!

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi A Grubu'ndaki ilk maçında Norveç ekibi Molde'ye Kadıköy'de 3-1 mağlup olması, Norveç basınında geniş şekilde yer aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'ndaki ilk maçında konuk ettiği Norveç temsilcisi Molde'ye 3-1 mağlup olan Fenerbahçe'nin ortaya koyduğu futbol Norveç medyası tarafından da hayal kırıklığı olarak karşılandı.

Aftenposten gazetesi, “Rüya gibi başlangıç" başlığıyla Molde'nin Türkiye'nin birinci sınıf yıldızlarla donatılmış bir takımını yenmenin gururunu yaşadığını belirtti.

Moldede Fenerbahçe şaşkınlığı
“Molde Van Persie'li Fenerbahçe'yi yendi” başlığını kullanan Dagbladet gazetesi, maç sonunda sarı-lacivertli taraftarların Norveç takımını alkışlayarak soyunma odasına gönderdiğini hatırlattı.

VG Sporten, “Mode'den şok galibiyet” başlığı altında, Norveç takımının yıldızlar topluluğunu zorlanmadan yendiğini ve tarihi bir galibiyet aldığını ifade etti.

Öte yandan, Molde'li futbolcu Fredrik Gulbrandsen'in galibiyete sevinmekten çok Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Van Persie'den aldığı formayı sevinçle twitter sayfasından duyurması dikkati çekti.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler