Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Kafasına kesekağıdı mı geçireceğim!

17 Mayıs 2012
Kafasına kesekağıdı mı geçireceğim!

Pınar Altuğ, bir magazin programının kendisinin izni olmadan kızı Su ve yanındaki arkadaşı ile röportaj yapmasına sinirlendi.

Ünlü oyuncu, Persil’in Expert Jel ürününün Feriye Lokantası’ndaki tanıtım toplantısı sonrası konuyla ilgili tepkisini dile getirdi: “20 dakika iznim olmadan kızımı ve arkadaşını taciz etmişler. Beni tanıyan bilir, eğer bir daha böyle bir şey olursa gerekeni yaparım, hakkımı mahkemede ararırım! Ne yapmamı istiyorlar, yurtdışındaki ünlüler gibi kızımın kafasına kesekağıdı geçirip mi dolaştırayım? Su’yu bugüne kadar basından hiç kaçırmadım, öyle şeyler yapmaya da beni zorlamasınlar!”  
yeniçarşım.com - Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.