Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
14 Ekim 2015 Çarşamba 02:03

 ADnet  
Reklam için
Tüm Magazin Haberlerini Okumak İçin
Önceki Haber     Sonraki Haber

İlişkiyi çirkinleştirmesin

 
Sema DENKER
İlişkiyi çirkinleştirmesin Süreyya Yalçın-Önder Bekensir çifti arasındaki ipler, boşanma sürecine girildiğinde iyice gerildi.

BU MUTLULUK KISA SÜRDÜ 

Evlilikleri yalnızca üç ay süren Süreyya Yalçın-Önder Bekensir çifti arasındaki ipler, boşanma sürecine girildiğinde iyice gerildi.
Yalçın'ın "Onunla evliliğimde hiç harcamadığım kadar para harcadım" diyen Bekensir'e yanıtı sert oldu: "İlişkiyi çirkinleştirmesin, benim de söyleyeceklerim olur."

ÖNDER BEKENSİR: Evliliğin bitmesine açıklayamayacağım bir sebebi var

SÜREYYA YALÇIN: TV'ye çıkıp konuşacakmış, merakla ne diyeceğini bekliyorum

Geçtiğimiz yaz Bodrum'da nikah masasına oturan Süreyya Yalçın ile Önder Bekensir, üç ay içinde boşanmak üzere mahkemelik oldu. Ayrılıktan her iki tarafın da birbirini sorumlu tuttuğu davada, suçlamalar birbirini izliyor. Önder Bekensir, Hafta Sonu dergisine yaptığı açıklamada Süreyya Yalçın'ın aşırı harcamalarının kendilerini bu noktaya getirdiğini açıkladı. Eşini eski nişanlısı Courtney Jacobs ile aldattığı iddialarının da asılsız olduğunu belirten Bekensir, şunları söyledi:

"Ben çoluk çocuk sahibi olmak ve mutlu bir aile kurmak için evlendim. Ama şu anda evli olduğum insanla bunu gerçekleştirmem mümkün değil. Bir insan, bir evlilik yapıp kısa sürede boşanıyorsa, ardından biriyle nişanlanıp tam evlilik arifesindeyken yine ayrılıyorsa ve şimdi de bir evliliği bitme noktasına gelmişse biraz da iğneyi kendisine batırmalı. Ayrıca ayrılığımın sebebi kesinlikle eski nişanlım /_np/9892/6749892.jpgCourtney’e attığım mesajlar falan değil. Evliliğin bitmesinde şu anda açıklayamayacağım çok farklı bir sebebi var. Bir de Süreyya ile para için evlendiğimi söylediler. Bu çok komik. Bu üç ayda harcadığım parayı hayatım boyunca harcamadım. Büyük paralar harcadım. Bundan kurtulmak için üzerine para bile verebilirim."

Bu iddialar karşısında sessiz kalmayan Süreyya Yalçın'ın yanıtı da sert oldu. İhanete uğradığı için ayrılma kararı aldığı konusunda direten Yalçın, Hürriyet gazetesine şunları söyledi: "Ben Önder'le severek, aşık olarak evlendim. Sonra o Amerikalı sevgilisi ile mesajlaştığını gördüm. Çok üzüldüm, kırıldım tabii, ama asla gözyaşı dökmedim. Bir erkek için asla ağlamam. Benim için Önder Bekensir ve bu evlilik bitmiştir. Kendisi şimdi bu ilişkiyi çirkinleştirmeye çalışıyor, yaptığı çok ayıp. Ayrılık sebebini boşandıktan sonra açıklayacakmış, doğrusu ben de merak ediyorum neler söyleyeceğini... Ben hayatım boyunca para mevzularını ağzına alan, konuşan birisi olmadım. Böyle şeyler konuşulur mu? Televizyona çıkıp anlatacakmış, konuşsun bakalım. Bu konu kapandı. Bir daha da onun hakkında konuşmayacağım..."


Mind ile haber kaçırmaya son!
HEMEN YÜKLE
İLK 1 AY ÜCRETSİZ
  Yorum Sayısı 3 / 31     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
sebuji hayachinadederu 06/11/2008 - 12:25
evlenirler gündeme gelirler bosanirlar gündeme gelirler yani hic parasiz kalmazlar
Çok İyi %24 İyi %18 Normal %19 Kötü %19 Beğenmedim %18
Vedat Demir 06/11/2008 - 12:22
Sevgili dostum açıklamandaki tek doğru cümle "Bu üç ayda harcadığım parayı hayatım boyunca harcamadım." kısmı olmalı..Çünkü bu bayan sayesinde sahip olduklarını düşününce...Birde sakız gibi uzatıp kanal kanal dolaşıp erkekliğide rezil etme oldu mu?Madem şikayetçisin evlenmeden önce bilmiyor muydun ?
Çok İyi %26 İyi %16 Normal %17 Kötü %18 Beğenmedim %19
Zafer Özkün 06/11/2008 - 11:48
keske kisa iliskilerini topluma sunmasalar
Çok İyi %25 İyi %19 Normal %18 Kötü %18 Beğenmedim %18
Bu haberin diğer yorumcuları
Özcan KILINC
erdener abi
sebuji hayachinadederu
burcu demir
ayşe akalın
Hayal Eker
engin öztürk
ŞÜKRAN KAYA
esma hancioglu
İREM iremce
GÜNÜN EN AKTİF YORUMCULARI
HAFTANIN EN AKTİF YORUMCULARI
EN İYİ YORUMCULAR
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 3 / 31     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
 ADnet Reklamları Reklam vermek için tıklayınız    
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH