GeriKelebek Yeni aşk
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni aşk

Bodrum’u yerinde söyleyecek
Hande Yener, “Hande’ye Neler Oluyor” albümündeki “Bodrum” şarkısına klip çektikten sonra Bodrum’daki ilk konserini yarın akşam verecek. “Bodrum’u artık memleketim gibi görüyorum” diyen ünlü şarkıcı, Bodrum Sortie’de sahneye çıkacak. Yener, 27 Haziran Pazar günü de Manisalı hayranlarıyla Turgutlu Amfi Tiyatro’da buluşacak.

Mutfak alışverişi     
Nur Yerlitaş, geçtiğimiz gün Kanyon’da objektife takıldı. Mağazaları gezen ünlü modacı, Macro Center’dan mutfak alışverişi yaptıktan sonra evinin yolunu tuttu.

Arka Sıradakiler eğlencede
Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümüyle tatile giren gençlik dizisi “Arka Sıradakiler”in oyuncuları ve set ekibi, sezon yorgunluğunu Nahide Motel’de attı. Gecede eğlenenler arasında dizinin yönetmeni Hamdi Alkan ile yapım şirketi Mint Prodüksiyon’un kurucusu Birol Güven de vardı.

Yeni aşkı mı
Ayşe Özyılmazel, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teydi. Özyılmazel, Alex adlı erkek arkadaşıyla dolaşırken objektife yansıdı. Alex’in gazetecilere görüntü vermemek için çaba göstermesi, Özyılmazel’i tedirgin etti. İkili daha sonra koşar adımlarla habercilerin yanından uzaklaştı.   

Yorumları Göster
Yorumları Gizle