GeriKelebek Unutma Beni 1659. Yeni Bölümüyle Ekranlarda! - İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Unutma Beni 1659. Yeni Bölümüyle Ekranlarda! - İzle

Unutma Beni 1659. Yeni Bölümüyle Ekranlarda! - İzle

Fox Tv'nin uzun soluklu dizisi Unutma Beni 1659. bölümüyle bugün 15.00'da izleyiciyle buluşacak. Heyecanın, entrikanın eksik olmadığı dizide neler yaşanacak?

Unutma Beni hayatın içinden öyküleri, sevinçleri ve hüzünleri ekrana getiren dizinin bugün 1658. bölümü ekrana geldi.

7. sezondan beri her gün yayınlanmaya devam eden Unutma Beni, hayatlarındaki insanlara yardım eli uzatmak uğruna, aşklarını bir türlü gönüllerince yaşayamayan Ali ve İlkay'ın hikayesini anlatıyor.

Fox’un gündüz kuşağında ekrana gelen dizinin kadrosunda; Osman Karakoç, Didem Özkavukçu, Şerife Ünsal, Furkan Engin, Kurtuluş Şakirağaoğlu, Berivan Özyiğit, Olcay Kılavuzlu, Füsun Günuğur, Koray Ergün, Ebru Vardal, Deniz Yalçın, Metehan Şahiner, Önder Atakanlı, Nihan Taşyürek yer alıyor.

UNUTMA SON BÖLÜMDE 1658. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vedat Bey Özlem ile Mustafa'nın işbirliği içinde olduğunu anlar. Onları öldürmek için planlar yapar.Sevda Emine'yle Şerif'i ayırmak için Emine'ye antidepresan ilaçları vermeye devam eder. Ayhan ise Sedef'le konuşup tüm suçu üzerine alır. Mustafa hapishaneden çıkıyor. Özlem ile Mustafa Sibel'in bebeğini buluyor.

KÜNYE

Yapım: Focus Film

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Yönetmen: Gülşen U. Erişdi, Mihriban Şahin

Senaryo: Gürcan Gündoğdu, Hazel Sevim Ünsal, Özge Yoldaş, Merve Ateşoğlu, Vural Balıkçı, Tunahan Civelek, Eylem Akbaş, Baran Yıldırım, Diğdem Şenyüce, Faruk Emre Özünlü, Gizem Altunay

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

UNUTMA BENİ 1658.BÖLÜM İZLE

 

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle