GeriTelevizyon Yüz Yüze dizisinin 2. bölüm yeni fragmanında şaşırtan detay
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yüz Yüze dizisinin 2. bölüm yeni fragmanında şaşırtan detay

Yüz Yüze dizisinin 2. bölüm yeni fragmanında şaşırtan detay

Yeni dizi Yüz Yüze'nin 2. bölüm fragmanları izleyicileriyle buluştu. İlk bölümüyle sosyal medyaya da konu olan Yüz Yüze'nin 2. bölüm 2. fragmanında Tatar’ın, Cino’yu Seliha için uyardığı sahneler kafalarda soru işareti bıraktı. Peki yeni bölümde neler olacak? Cino ve Seliha yakınlaşması nereye varacak? İşte Yüz Yüze fragmanları ve ilk bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

Yüz Yüze dizisinin 2. bölümü için geri sayım başladı. Yeni bölüm gelişmelerini, Cino ve Seliha arasında neler olacağını merak eden izleyiciler, Yüz Yüze yeni bölüm 2. fragmanıyla önemli tüyolar edindi. Her 2 tanıtımdaki görüntüler de merak uyandırdı! Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın başrollerini paylaştığı Yüz Yüze’nin 2. bölüm ilk fragmanında Seliha’nın çete üyeleriyle tanıştığı, Cino ve Seliha’nın birbirini tanımaya başladığı görülürken; 2. fragmanda Seliha ve Cino’nun dertleştiği ve giderek birbirinden etkilendiği tanıtımda Tatar’ın, Cino’yu Seliha için uyardığı sahneler kafalarda soru işareti bıraktı. İlk bölümü sosyal medyaya da konu olan Yüz Yüze 26 Ekim Perşembe günü saat 20.00'de Show TV'de!

İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cihangir (Cino), Surdibi’nde büyümüş, hayatı kurallarına göre yaşaması gerektiğini küçük yaşta öğrenmiş otuzlu yaşlarında bir çiçekçidir. Çiçekçi durumun görünen yüzü. Can yoldaşları; psikopat Tatar, teknoloji ve müzik uzmanı Aleko, has delikanlı “Molla” Yunus ve direksiyon başında adrenalin arttıran Mustafa ile birlikte, akşamları bambaşka bir dünyaya açılırlar. Cino, ölen babasının aslında iftiraya kurban gittiğini öğrendiğinde intikam yemini eder ve dostları da onunla yürümeye ant içer. Seliha; hırsızlık masasının güzel, gözü pek başkomiseri… En yakınları Zeynep ve Ali’yi tanıştırdıktan sonra ikili birbirine aşık olur. Her şeyin başladığı o gün, Ali ve Zeynep’in nişanı vardır. Ali bir iş için bankaya gider. Cino’lar da o gün bankadaki bir kasayı patlatacaktır. Bankaya girdiklerinde işler ters gider ve herkesin hayatı sonsuza kadar değişir. Seliha yaşananların peşini bırakmamaya yemin eder. Kim olduklarını bilmeden Cino’ların peşine düşer. İz sürerken Cino ile tanışır. Burun buruna, birbirinin peşinde iki insan artık aşkla ve intikamla sınanacaktır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle