GeriTelevizyon Turabi Çamkıran Survivor'a böyle hazırlandı.. İşte o görüntüler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Turabi Çamkıran Survivor'a böyle hazırlandı.. İşte o görüntüler

Turabi Çamkıran Survivor'a böyle hazırlandı.. İşte o görüntüler

Turabi Çamkıran, Survivor 2018'e dahil olduktan sonra yaptığı özel çalışmaları sosyal medya hesabından paylaştı. Turabi'nin yaptığı çalışmalarda oldukça istekli olduğu gözükürken, ağır antrenman programı da dikkat çekti. Hıza ve güce dayalı antrenmanlarda bu yılki yarışmanın oldukça zorlu mücadelelere sahne olacağı gözüküyor.

Turbo Turabi olarak tanınan Turabi Çamkıran, Survivor'da üçüncü kez şampiyon olma hedefiyle yarışmaya katılıyor. Geçtiğimiz senelerdeki Survivor yarışmalarından başarıyla ayrılan Turabi Çamkıran bu yılki hedefinde de çıtayı şampiyonluk olarak koydu. Antrenman programını sosyal medya hesabından paylaşan Turabi, oldukça ağır olan çalışma programını izleyenleri ile paylaştı

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Turabi Çamkıran, 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğdu. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu.

Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı.

Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland'ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazandı. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Ancak bu maçlardan birinde ciddi bir dayak yemesinden sonra bu işte bir numara olmaya karar verdi.

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 6. Hafta üçüncü olarak elendi. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle