GeriTelevizyon Söz son bölümü ile dikkatleri üzerine topladı! 20. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Söz son bölümü ile dikkatleri üzerine topladı! 20. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz son bölümü ile dikkatleri üzerine topladı! 20. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz 20. yeni bölüm fragmanı son bölümde yaşanan olayların ardından araştırılmaya başlandı. Son bölümde Yavuz'un asansördeki görüntüsü, yeni bölümde olayların nasıl yaşanacağını merak ettirdi. Peki, son bölümün ardından Söz 20. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Söz yayınlanan 19. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların soluksuz olarak izlenen ve takip edilen dizisi Söz yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Korhan Paşa’nın konvoyuna yapılan hain saldırı Tim’e büyük bir şok yaşatır. İşte, Söz dizisi yeni bölüm fragmanı.

Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Korhan Paşa’nın konvoyuna yapılan hain saldırı Tim’e büyük bir şok yaşatır. Bu şokun ardından intikam yemini eden Tim, Sancar’ı ele geçirmek üzere yola çıkar. Zorlu şartlarda gerçekleştirilen operasyonun ardından Agâh’a bir adım daha yaklaşacaklardır.

Bir süre Tim’e veda etmek zorunda kalan Keşanlı, yeni tanıştığı yol arkadaşı Battal ile beklenmedik bir maceraya atılır.

Fransa’da patlamaya sebep olan Eylem, Sancar’ı öldürmenin planlarını yapar ancak mekâna döndüğünde karşılaştığı manzara, onu oldukça tehlikeli bir sürece sokacaktır.

Ateş’in veda yemeğinde Tim’i büyük bir sürpriz beklerken, diğer tarafta Yavuz, beklenmedik bir tehditle burun buruna gelecektir.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Büyük Bey’in ölümü Timde ve ülkede büyük yankı uyandırır. Yavuz, Büyük Bey’i kendisinin öldürdüğünü Bahar’a itiraf edecektir ama son anda kararını değiştirmek zorunda kalır. Yavuz ve Bahar arasında büyük bir sır vardır artık.

Ateş ve Avcı, Büyük Bey’in asistanını yakalamak üzere sınır ötesine giderler ama karşılarında Eylem’i bulacaklardır. Agâh, Büyük Bey’in yerine geçmenin planlarını yaparken, kendisini ispatlaması için verilen görev Tim ve Sancar’ı karşı karşıya getirir. 

Yavuz’un önderliğindeki Tim, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir üsse düzenlenecek saldırı istihbaratı ile bölgeye gider. Uzun süren çatışmanın ardından, Yavuz ve Tim’i tahmin etmedikleri bir son beklemektedir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle