GeriTelevizyon Sen Anlat Karadeniz dizisinde geçen Yangaz kelimesi ne demek?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sen Anlat Karadeniz dizisinde geçen Yangaz kelimesi ne demek?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde geçen Yangaz kelimesi ne demek?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde geçen Yangaz kelimesi, diziyi takip eden izleyiciler tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Dizide Yangaz lakabıyla tanınan ikizlere neden Yangaz denildiği sorgulanıyor. İşte Yangaz kelimesinin anlamı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan ikizlere neden Yangaz denildiği, dizinin takipçileri tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Yangaz ne demek? İşte Yangaz kelimesinin anlamı.

Yangaz ne demek?

Yangazın anlamı çeşitli pis işler çeviren, her türlü numarası olan kişi anlamına gelmektedir. Dizideki ikizlere de bu nedenle bu lakap takılmıştır.

Yangaz Fatih (Furkan Aksoy) Kimdir?

Furkan Aksoy’un ilk defa kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncu İstanbul’da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim almıştır. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı. Fatih’in en büyük tutkusu ise gerçek hayatta olduğu gibi futboldur

Yangaz Murat (Cem Anıl Kenar) Kimdir?

1990 yılında Ankara’da doğdu. Tam adı Cem Anıl Kenar’dır. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinde okudu. 2012-2013 yıllarında Ankara’da ODTÜ İşletme Bölümünde okudu. 2013-2014 Binghamton University Business Administrations New York ‘ta okudu. Cem kenar İngilizce (İleri Seviye)’de bilmektedir. Tenis ODTÜ Tenis Klubu yıldızlar lisanslı sporcusudur. Eskrim sporuyla ODTÜ ‘de ilgilendi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle