GeriTelevizyon Radyo D, canlı yayın aracıyla Türkiye turunda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Radyo D, canlı yayın aracıyla Türkiye turunda!

Radyo D, canlı yayın aracıyla Türkiye turunda!

Türkçe Pop’un adresi Radyo D, Türkiye turuna devam ediyor. Yaz boyunca farklı illerde dinleyicileriyle buluşan Radyo D, yine yollara çıkıyor….

Radyo D canlı yayın aracıyla yola çıkan Radyo D programcıları Polat Labar, Sarı Şeker Sema ve Sunny, hem canlı yayınları bulundukları ilden gerçekleştirecek hem de sürprizlerle dinleyicilerle birlikte olacak.

27 Aralık Çarşamba günü saat 07.00-10.00 ve 17.00-19.00 saatleri arasında Polat Labar Gaziantep’ten canlı yayınlarını gerçekleştirecek. Polat Labar, 28 Aralık Perşembe günü ise yine aynı saatlerde Mersin’de dinleyicileri ile buluşacak.

Radyo D’nin sevilen isimleri Sunny ve Sarı Şeker Sema ise, 29 Aralık Cuma günü Polat Labar ile birlikte Adana’da olacak. Adana’da sabah 07.00’de başlayacak canlı yayınlar akşam 19.00’a kadar sürecek.

Radyo D’ye Gaziantep ve Mersin’de 104, Adana’da 104.4 frekansından erişilebilir. Ayrıca Türkiye’nin dijital radyo platformu radyonom.com’dan ve Radyonom mobil uygulalamalarından da Radyo D’de rahatlıkla dinlenebilir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle