GeriTelevizyon Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanında soğuk rüzgarlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanında soğuk rüzgarlar

Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanında soğuk rüzgarlar

Yeni dizi Meleklerin Aşkı’nın 2. bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. 12 Temmuz tarihli gelişmelere dair ipucu veren Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanında; Rukiye, Deniz ve Yağmur arasında neler olduğunu öğrenirken Yağmur, Deniz’e başka birinden hoşlandığını itiraf ediyor. Evdeki örümceğin korku saldığı anlar heyecanı yükseltirken, Melek olanları anlamaya çalışıyor. Yağmur’un kimden hoşlandığı ise merakla bekleniyor. İşte, Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özet!

Ekran macerasına geçtiğimiz hafta başlayan Meleklerin Aşkı, hız kesmeden devam ediyor. Yağmur ve Deniz’in yollarının kesişme öyküsünü aktaran Meleklerin Aşkı, bu hafta 2. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Melek ve Yağmur’un arasında soğuk rüzgarlar estiği yeni bölümde, ev halkı da ikiliyi köşeye sıkıştıracak. İşte Meleklerin Aşkı yeni bölümünden ilk görüntüler!Yağmur, Deniz’le birlikte yakalanmış, Melek’i kendine aşık etme planı daha başlamadan bitme noktasına gelmiştir. Bu yüzden Melek’e bir an önce gerçekleri anlatmalıdır. Fakat bir sorun vardır ki, gerçekleri o da bilmemektedir. Çünkü geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. O gece yaşananları bilen tek bir kişi vardır, o da Deniz’dir. Deniz de gerçekleri menfaatleri doğrultusunda manuple edecektir. Yağmur’un kendisi bile, Deniz’le sevgili olduğuna nerdeyse inanacaktır. Yağmur, bu duruma daha fazla dayanamaz. Şartları lehine çevirmek için harekete geçecektir ki Rukiye’nin verdiği akılla, işlerin iyiden iyiye sarpa sarmasına neden olur. Yağmur, yine bir yanlış anlamanın ve entrikanın içine düşmüştür.

Yağmur, bu bardireyi de atlatır. Tüm yanlış anlaşılmalardan, Deniz’in ahtapot gibi saran kollarından nihayet kurtulmuşur. Artık herkes Yağmur’la Deniz’in sevgili olmadığına emindir. Evde şimdilik sular durulmuşsa da Necmettin ikna olmamıştır. Evinin koridorlarında yaşanan trafiğe el koymaya karar verir. Kapalı kapılar ardında yaşananları ortaya çıkaracaktır. Bunun için de eve gizli kamera taktırır. Tabi ki bunun ilk kurbanı da Yağmur olur. Yağmur, kameralara ve Necmettin’e öyle bir şekilde yakalanır ki artık ne yapsa da kendini aklamayı başaramayacaktır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle