GeriTelevizyon Mehmetçik Kûtulamâre'nin son bölümü yine heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmetçik Kûtulamâre'nin son bölümü yine heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kûtulamâre'nin son bölümü yine heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kûtulamâre dizisi yayınlanan 8. son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cox, esirlerin durumunu haber yapmak için gelen Elizabeth’e bir oyun oynadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin ekranlara gelen son bölümünde izleyiciler hareketli anlara tanıklık ettiler. Dizinin yayınlanan son bölümünde İstanbul’lu Mehmet’i karşısında gören Elizabeth şaşırmış ve ondan esir kampı hakkında bilgi istedi. Son bölümün ekranlara gelmesinin hemen ardından seyirciler 9. bölümü fragmanını araştırmaya ve sorgulama başladı. Peki, Mehmetçik Kûtulamâre'nin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutülamare dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Cox, esirlerin durumunu haber yapmak için gelen Elizabeth’e bir oyun oynamıştır. Birkaç esiri bu oyunun içine dahil eden Cox’un hesaba katmadığı ise İstanbul’lu Mehmet’in esirler arasında bulunmasıdır.


İstanbul’lu Mehmet’i karşısında gören Elizabeth şaşırmış ve ondan esir kampı hakkında bilgi istemiştir. Ancak Üsküplü Mehmet kimsenin beklemediği cevaplar vererek Yüzbaşı Robert ve Cox dahil herkesi şaşırtmıştır. Peki, Üsküplü Mehmet bunu neden yapmıştır? Asıl planı nedir?"Zeynep pes etmiyor”

Mehmet’ten ümidini kesmeyen ve onu kurtarabilmek her yolu deneyen Zeynep, Cox’un planı dahilinde gönderdiği Musap’ın sözlerinden etkilenmiş, Kumandan Askeri Bey’i takasa ikna etmesi için Hüsrev Bey’le konuşmuştur. Hüsrev Bey’in çabalarına rağmen takas konusu kapanmış Zeynep bir kez daha hayal kırıklığına uğramıştır. Acı içinde bir yol bulmaya çalışan Zeynep, fırına gelen askerler yüzünden bir kez daha şaşkınlığa uğrar. Peki, Osmancık taburu askerleri fırına baskın yaparak ne bulmayı ummaktadır?

“Cox savaşın seyrini değiştirebilecek mi?”

Takas konusunda başarısız olan Cox, Victoria’yı kurtarmak için yeni bir plan yapmalıdır. Bu plan ne olacaktır? Savaşın seyrini değiştirecek hamleler hazırlayan Cox, Şerif Neccar’dan ne isteyecektir?

“Üsküplü Mehmet Hürriyet’e çok yakın”

Üsküplü Mehmet Süleyman Askeri’nin gönderdiği notta yazan şifreyi çözünce kampın içinde Teşkila-ı Mahsusa’nın bir casusu olduğu gerçeği ortaya çıkmıştır. Üsküplü Mehmet, Hintli Hekimden aldığı şifreli mesajları çözmeye çalışırken, bir anda yemeğinin içinde bir jilet bulur. Peki, bulduğu jilet Hürriyete açılan kapının anahtarı olabilecek midir?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle