GeriTelevizyon Mehmetçik Kutlu Zafer 21. bölüm fragmanında savaş kıran kırana devam ediyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmetçik Kutlu Zafer 21. bölüm fragmanında savaş kıran kırana devam ediyor

Mehmetçik Kutlu Zafer 21. bölüm fragmanında savaş kıran kırana devam ediyor

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yayınlanan 21. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Selman’ı Pak’ta savaş kıran kırana devam etmektedir. İşte, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine ilginç anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İslamın sor ordusu, korkusuzca İngilizleri püskürtmeye çalışır, Türk neferler, Bağdat’ı vermeyeceklerine and içerler. İşte, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Selman’ı Pak’ta savaş kıran kırana devam etmektedir. İslamın sor ordusu, korkusuzca İngilizleri püskürtmeye çalışır, Türk neferler, Bağdat’ı vermeyeceklerine and içerler.
 
Mehmet uyanmıştır, kim olduğunu bilmez bir halde çölde ilerlerken, Yüzbaşı Hamilton ile karşılaşır… Zeynep, sevdiği adamı bulabilecek midir…


 
Mehmet’i düşünen bir başkası da kardeşi Said’dir. Ona Yaş günü hediyesi vermek için uzun zaman sonra ilk defa yeraltından çıkmıştır. Mehmet’e ulaşmak kolay olmayacaktır.
 
Fatma’nın kaçırıldığını öğrenen Neccar, Üsküplü’den şüphelenir… Üsküplü, kahramanca savaştığı Selman’ı Pak meydanında, karnına saplanan kurşunun acısıyla uyanır hürriyet rüyasından. Kutlu zafer Türklerin olacak mıdır?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle