GeriTelevizyon Kısmetse Olur 27 Nisan bölümünde neler olacak? Aycan ve Onur ayrılıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısmetse Olur 27 Nisan bölümünde neler olacak? Aycan ve Onur ayrılıyor

Kısmetse Olur 27 Nisan bölümünde neler olacak? Aycan ve Onur ayrılıyor

Kısmetse Olur'un yeni bölümünde ekran başındakileri şaşırtıcı gelişmeler bekliyor. Dün Melis ve Gamze kavgasıyla çalkalanan Kısmetse Olur'un 27 Nisan bölümünde Aycan ve Onur çifti ayrılık kararı alıyor. Aycan'la yaşadığı tartışma sonrasında 'Bitti, tamam, bitti' diyerek evden ayrılıyor. Aycan gözyaşlarına boğuluyor. İşte, Kısmetse Olur 27 Nisan fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

Kısmetse Olur 27 Nisan (bugün) tarihli fragmanıyla sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini verdi. Aycan ve Onur ve Aycan Onur aşkı bitiyor, İlkay ise Melis'e evlenme teklifi ediyor! Didem, Onur ve Aycan ayrılığının sebebi olarak görülüyor ve Kısmetse Olur evinde dengeler bir anda değişiyor. Peki, Onur ve Aycan aşkı neden bir anda bitme noktasına geldi? Mels'in teklife yanıtı ne olacak? İşte, Kısmetse Olur 27 Nisan fragmanı ve detayları!

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında beklenmedik gelişmeler art arda yaşanıyor, evde dengeler alt üst oluyor. Didem, son zamanlarda evde oluşturulan gruplardan Aycan ve Melis'in tepkisini çekiyor. Aycan, Didem'in birinci olamadığı zamanlarda bunu hazmedemediğini ve kim birinci olursa suratının asıldığını iddia ediyor. Bunun üzerine tartışan Aycan ve Didem arasındaki sorun Onur'a da yansıyor. Melis ise bu durumun sebebi olarak Didem'i görüyor ve Onur ile Aycan aşkını bitirmeye çalıştığını söyleyince ortalık karışıyor. Onur, gelinler evine gelerek Aycan'la yaşadığı tartışma sonrasında "Bitti, tamam, bitti" diyerek evden ayrılıyor. Aycan gözyaşlarına boğuluyor.

Öte yandan Kısmetse Olur'un ilk sezon yarışmacılarından Nur ve Batu canlı yayınla programa katılıyor. Nur ve Batu çifti evde en çok Aycan ve Onur aşkını beğendiklerini dile getiriyorlar. Bunun üzerine ise Aycan, az önce Onur'la ayrıldıklarını açıklıyor ve ikili şoka giriyor. Evde beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor ve günlerdir tartışan İlkay ve Melis aşkında büyük bir sürpriz yaşanıyor. İlkay, Melis için özel hazırladığı sürpriz sırasında ona evlenme teklif ediyor. İlkay'ın evlilik teklifi karşısında gözyaşlarını tutamayan Melis ne yapacak? İlkay'ın evlenme teklifini kabul edecek mi?


SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aycan ve Onur aşkı bitiyor, İlkay ise Melis'e evlenme teklifi ediyor! Didem, Onur ve Aycan ayrılığının sebebi olarak görülüyor ve evde dengeler bir anda değişiyor. Kısmetse Olur son bölümünde beklenmedik gelişmeler art arda yaşanıyor, evde dengeler alt üst oluyor. Didem, son zamanlarda evde oluşturulan gruplardan Aycan ve Melis'in tepkisini çekiyor. Aycan, Didem'in birinci olamadığı zamanlarda bunu hazmedemediğini ve kim birinci olursa suratının asıldığını iddia ediyor. Bunun üzerine tartışan Aycan ve Didem arasındaki sorun Onur'a da yansıyor. Melis ise bu durumun sebebi olarak Didem'i görüyor ve Onur ile Aycan aşkını bitirmeye çalıştığını söyleyince ortalık karışıyor. Onur, gelinler evine gelerek Aycan'la yaşadığı tartışma sonrasında "Bitti, tamam, bitti" diyerek evden ayrılıyor. Aycan gözyaşlarına boğuluyor.

Öte yandan Kısmetse Olur'un ilk sezon yarışmacılarından Nur ve Batu canlı yayınla programa katılıyor. Nur ve Batu çifti evde en çok Aycan ve Onur aşkını beğendiklerini dile getiriyorlar. Bunun üzerine ise Aycan, az önce Onur'la ayrıldıklarını açıklıyor ve ikili şoka giriyor. Evde beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor ve günlerdir tartışan İlkay ve Melis aşkında büyük bir sürpriz yaşanıyor


Yorumları Göster
Yorumları Gizle