GeriTelevizyon Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanatsız Kuşlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Nefise, aşkla sevdiği kocası Muzaffer'in acı çekmesine daha fazla dayanamadı. Her şeyi göze aldı ve gerçeği itiraf etti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kanatsız Kuşlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanatsız Kuşlar dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ahmet konusunda büyük bir ders almış olan Cemre, şimdi ne yapıp edip ablasına olan borcunu ödemeye kararlıydı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kanatsız Kuşlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Bütün düğümler birer birer çözülmektedir. Nefise, aşkla sevdiği kocası Muzaffer'in acı çekmesine daha fazla dayanamaz. Her şeyi göze alır ve gerçeği itiraf eder. Emre'nin kendi oğlu olduğu bilgisi Muzaffer'i tam anlamıyla sarsmıştır. Nefise'ye şimdi ne diyecek, nasıl davranacaktır? Nefise kendini affettirebilecek midir? Olanlar üzerine vicdan azabı duyan Azime, belki de ilk defa elini taşın altına koyacaktır. Nefise'nin masum olduğunu haykırır.

Öte yandan Emre gibi kardeşleri de gerçeklerden habersizdir. Ahmet konusunda büyük bir ders almış olan Cemre, şimdi ne yapıp edip ablasına olan borcunu ödemeye kararlıdır. Zeynep'in Onur ile yeniden mutlu olabilmeleri için elinden geleni yapar. Bu arada Suat da Cemre'ye olan duygularını açma isteğindedir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ


Yorumları Göster
Yorumları Gizle