GeriTelevizyon İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonu hakkında izleyiciler tarafından araştırmalar sürmeye devam ediyor. Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve İpek Bilgin gibi isimlerin rol aldığı İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Açıklama yapıldı mı?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı sevilen dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya ve sorgulanmaya devam ediyor. Özcan Deniz ve Aslı Enver gibi oyuncuların başrollerinde yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi için tarih açıklaması yapılıp yapılmadığı merak ediliyor. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Açıklama yapıldı mı?

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin yeni sezon başlama tarihi henüz netleşmedi. Ancak Eylül ayında ekranda olması beklenen İstanbullu Gelin 54.bölüm yayın tarihi belli olur olmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Fikret uçağın korgo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle tutuklanır. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine sebep olmaktadır. Faruk detaylı bir araştırma ile komployu yapanı bulmaya çalışmaktadır. Adem ise Fikret’e karşı oynamaya devam etmektedir. Süreyya’nın kanamasının olması ise Boranlar’a bir şok daha yaşatacaktır. Faruk, İpek’in desteği ile komployu yapanın Adem olduğunu öğrenir ve önemli bir karar vererek Adem’in karşısına bir seçimle çıkar.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle