GeriTelevizyon İçerde 35. yeni bölüm fragmanında Celal büyük hesap verecek! İçerde ne zaman final yapacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İçerde 35. yeni bölüm fragmanında Celal büyük hesap verecek! İçerde ne zaman final yapacak?

İçerde 35. yeni bölüm fragmanında Celal büyük hesap verecek! İçerde ne zaman final yapacak?

İçerde 35. yeni bölüm fragmanı öncesinde Sarp'ı öldürmek için köşeye sıkıştıran Celal, bir anda karşısında Yusuf müdürü görünce tetiğe basmıştır. Celal bu işlediği cinayeti, baygın halde yerde yatan Sarp'ın üzerine yıkmakta kararlıdır. İşte, İçerde 35. yeni bölüm fragmanı ve İçerde ne zaman final yapacak sorusunun cevabı

İçerde 35. yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerle buluştu. Son bölümde Yusuf müdürü öldürerek kayıplara karışan Celal, olayın faili olarak Sarp'ı göstermek istemiştir. Sarp'ı Yusuf müdürün yanında silahla gören organize şube ekipleri ise zokayı yutacaktır. Peki, İçerde 35. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacaktır? İşte, o detaylar ve İçerde ne zaman final yapacak sorusunun cevabı

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sarp ve Mert’in kıran kırana geçen düellosu, ikisinin de kurtulmasıyla sonuçlanır. Ancak iki cephe arasındaki savaş, Celal’in Füsun’u kaçırtmasıyla kızışacaktır. Birincil hedefi Kudret olan Celal’in gözünü, Sarp’ı ve tüm sevdiklerini yok etme hırsı bürüyecektir. Annesi Füsun’un kaçırıldığını öğrenen Sarp, harekete geçtiğinde tek başına olmayacaktır. Vicdanı ile mantığı arasında sıkışıp kalan Mert ile Sarp, bir kez daha yan yana mücadele edeceklerdir. Bu esnada Kudret, kaçmayı başarırken iki cephe arasındaki savaş ise kardeşleri yeniden karşı karşıya getirecek ve savaşın seyri, bir kişinin hayatını kaybetmesiyle bambaşka bir boyut kazanacaktır.

İÇERDE NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

İçerde dizisinin 39. bölüm ile ekranlara veda edeceği iddialar arasında yer alıyor. Bu tarih 12 Haziran tarihine tekabul etmektedir.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Mert Sarp'ın polis olduğunu deşifre etmiştir. Bundan sonra Mert de Sarp da İçerde değildir ve artık ezeli birer düşmandırlar. Mert, tüm gerçekleri Celal'e anlatmak ister ama Fusün ve Eylem'in hayatını tehlikeye atmamak için bu bilgiyi gizler. Mert Sarp'ın cezasını Kudret'ten sonra kesmeye kararlıdır. Kudret'ten paraları alan Alyanak, herkesin dengelerini değiştirecek çok değerli bilgilerin olduğu dosyalar bulur. Bunu üzerinde Celal'i bitirmek için harekete geçer. Bütün bunlardan habersiz olan Sarp ve Mert yeni bir plan yaparlar. Celal, Kudret'i yok etmek için yeni yollar denemektedir. Kebapçı Celal, kendisinden saklanan gerçekleri öğrenince sıcak savaşı başlatır. Artık İçerde kılıçlar kuşanılıp, taş üstünde taş kalmayacaktır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle