GeriTelevizyon Dayak yiyecek mi merak ediyorlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dayak yiyecek mi merak ediyorlar

Dayak yiyecek mi merak ediyorlar

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu talk show programı ‘Hadi Be’nin konuğu komedyen ve oyuncu Hayrettin oldu.

Uzun zamandır yurt dışında dijital platformlar ve sosyal medya için video projeleri gerçekleştiren Hayrettin, 'Hadi Be' canlı yayınında sosyal medya kullanıcılarının ve Emre Saygı’nın sorularını yanıtladı.

Dayak Yediğimi Merak Ediyorlar

Çektiği videoları insanların dayak yiyecek mi acaba diye merak edip izlediğini söyleyen Hayrettin “Yaptığım iş riskli bir iş olarak görülüyor. Dayak yiyecek mi diye merak edip videolarımı izliyorlar. Bir kere yumruk yedim ama onun haricinde başka bir dayak olayım yok. Hiç dayak yemedim diyebilirim.” dedi.

Amerika’da Yaşayabilirim

Uzun zamandır videolar çekmek için Amerika’yı ve Avrupa’nın farklı ülkelerini gezdiğini ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Hayrettin “ Video çekmek için Amerika ve Avrupa’yı geziyorum. Ayrıca şuan önmümde Amerika’da yaşamak gibi bir seçenek de var. Farklı yerleri görmek beni çok mutlu ediyor.” dedi.

Hayallerim Gerçekleşti

20’li yaşlarında hayalinin böyle bir hayat yaşamak ve videolarını çekebileceği bir ekibinin olması olduğunu söyleyen Hayrettin “ 20'li yaşlarımda hayalim bu hayatta yer almaktı. İnsanların yolda görünce beni çevirmeleri ve bir  ekibimin olması çok istediğim bir şeydi.” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle