GeriTelevizyon Survivor Emre Durak kimdir kaç yaşında? Enerjisiyle dikkat çekiyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Emre Durak kimdir kaç yaşında? Enerjisiyle dikkat çekiyor!

Survivor Emre Durak kimdir kaç yaşında? Enerjisiyle dikkat çekiyor!

Emre Durak, Survivor 2019'a dahil olmasının ardından araştırılan isim oldu. Daha önce de Survivor'a sonradan dahil olan Emre Durak, bu yıl da sonradan katılarak Türk takımına destek verdi. Peki, Survivor 2019'da pozitif enerjisiyle dikkat çeken Emre Durak kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Emre Durak, 1997 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Spor Bilimleri Fakültesi'nden Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümü mezunu olan Emre Durak, ekstrem sporlarla ilgilenmektedir.

Güncel yaşantısında animatör olarak çalışan Emre Durak, Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm’i mezunu. Meslek olarak Dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Youtube kanalı da bulunuyor. Bu kanalda tehlikeli videoları da çeken yarışmacı aksiyon ve çılgınlığı çok seviyor. Aksiyon sahneleri çeken Emre Durak tam bir Survivor gibi yaşıyor.

Survivor 2019 öncesinde açıklama yapan Emre Durak, şu ifadelerde bulundu;

"Elendiğim günden beri, yılmadan, canımla, kanımla bir daha Survivor'a gideceğim günü bekledim. Ama unutmadım ki beklediğin gün gelecekse çektiğin acı kutsaldır. Türk'ün hızını, hırsını, gücünü göstermeye geliyorum. İhtiyacım olan sizin de bana inanmanız. Gayretle, çabayla her gün çalıştım. Türkiye-Yunanistan olacağını öğrendim. Türkiye'yi temsil etmek, bu şerefe nail olmak bana ayrı bir gayret verdi."

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle