GeriTelevizyon Survivor’dan elenen Elif Şadoğlu kimdir? Hayat hikayesi etkiledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor’dan elenen Elif Şadoğlu kimdir? Hayat hikayesi etkiledi

Survivor’dan elenen Elif Şadoğlu kimdir? Hayat hikayesi etkiledi

Gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Elif Şadoğlu, takım arkadaşlarına sporcu kimliğinden, hastalığından ve başarılarından söz etti. Babasını kısa bir süre önce kaybeden Gönüllüler yarışmacısı Elif Şadoğlu, hikayesini anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Peki, büyük finale kısa bir süre kalan Survivor'dan elenen Elif Şadoğlu kimdir?

Elif Şadoğlu, Survivor’da 12 Haziran Pazartesi akşamı veda etti. Elemeden hemen önce takım arkadaşlarına içini döken Elif Şadoğlu, kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Altı çocuklu bir ailenin 5 kızından biri olan Elif Şadaoğlu, babasını 2 yıl önce kaybettiğini ifade söyledi. Babasını ani bir şekilde kaybeden genç yarışmacı o anları anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehir'deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

Survivor yeni sezon tanıtımında ‘Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın, ya da en iyi yapana bırakacaksın sözleriyle iddiasını ortaya koyan Elif Şadoğlu, 1992 yılında doğdu. İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken ve kaslı vücuduyla verdiği pozlarla sportmen kişiliğini yansıtan genç Survivor yarışmacısı, Ataşehir'deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapıyor. Fitness alanında uzmanlaşan Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

Elif Şadoğlu, adaya gitmeden önce sevdiklerine ve takipçilerine şu sözlerle damga vurdu; "Buraya ne yazılır kelimelere dökmek çok zor. Ailem, canım arkadaşlarım… En motivasyon dolu günlerimdiniz. Zor bir savaş ama eminim üstesinden gelebilirim, gelebiliriz. Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Her zaman kalbimdesiniz, aklımdasınız. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız. Dualarınızı eksik etmeyin."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle