GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul'un 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul'un 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul'un 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında her çarşamba izleyici karşısına çıkan tarihi dönem dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta yine nefesleri kesti. Diriliş Ertuğrul'un 10 Nisan tarihinde yayınlanan 143. bölümünde Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etti. Peki, Diriliş Ertuğrul'un 143. bölümünde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul, 10 Nisan tarihinde ekranlara gelen yeni bölümü ile yine izleyenlere heyecan ve gerilim dolu anlar yaşattı. Dizinin yeni bölümünde, Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkardı. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki,Diriliş Ertuğrul'un 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Diriliş Ertuğrul'un 10 Nisan 2019 tarihinde yayınlanan bölümünde yaşananlar.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için sizlerle paylaşamıyoruz. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimize en kısa sürede eklenecektir.

143. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etmiştir. Peki Alıncak, Beybolat’ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi?
Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos’un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi ?
Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma’yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan’ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı’nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti. Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat’ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı’nın ailesine saldırarak Aybars’ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?

Ertuğrul Bey, Zangoç’u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle