GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul son bölümünde oba beyi Almıla'ya yetişebilecek mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul son bölümünde oba beyi Almıla'ya yetişebilecek mi?

Diriliş Ertuğrul son bölümünde oba beyi Almıla'ya yetişebilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 121. yeni bölüm fragmanı öncesinde son bölümde Almıla Hatun gerilimi yaşandı. Osman Bey ve kardeşlerini öldüreceğini her fırsatta dillendiren Almıla Hatun, Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde bu girişimine adım atmıştır. Oba beyi ise durumu fark ederek obaya doğru harekete geçecektir. Peki, son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul 121. yeni bölüm fragmanında Almıla Hatun öldürülecek midir? Yoksa kaçmayı başarabilecek midir? İşte, son bölümden bazı detaylar

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Günalp, Moğol casuslarını açığa çıkarabilmek için mücadele etti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Obadakilerin güvenini kazanan Almıla Hatun, bu güveni almasının ardından asıl görevi için yola koyulmuştur. Noyan'ın kardeşi olduğu ortaya çıkan Almıla Hatun, Osman Bey ve kardeşlerini ortadan kaldırma amacıyla harekete geçmiştir. 

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul ve Noyan, vazife için birlikte yola çıkmak zorunda kalmışlardı. Bu yolculukta onlara tuzak kuran Romanos’un cezası, Ertuğrul tarafından kesilmişti. Vuruşmada yara alan Bamsı ise, bir müddet sonra iyileşmiş ve yola Ertuğrul Bey’le devam etmişti. Sugay Hatun kaçırılmış ancak bir müddet sonra Günalp onu kurtarmayı başarmıştı. Almıla da bu meselede yardımcı olmuş ve bu sayede güven kazanmıştı. Ertuğrul, Moğol Han’ı Ögeday’ın karşısına çıkmış ve Ögeday’ın ona tabi olma isteğini kabul etmişti. Bunu hiç beklemeyen Noyan, oldukça şaşırmıştı.
 
Ögeday Han, kendisine tabi olan Ertuğrul Bey’e nasıl bir teklif yapacak? Ertuğrul, Ögeday’a tabi olduktan sonra nasıl bir yol izleyecek? Tüm bunlar yaşanırken nasıl bir haber gelecek? Almıla’nın hain planları nereye varacak? Günalp, Moğol casuslarını açığa çıkarabilmek için ne yapacak? Ertuğrul’un Ögeday’a tabi olmayı kabul ettikten sonraki hamlesi ne olacak?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle