GeriTelevizyon Çukur 15. yeni bölüm 2. fragmanında Vartolu ve İdris karşı karşıya
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur 15. yeni bölüm 2. fragmanında Vartolu ve İdris karşı karşıya

Çukur 15. yeni bölüm 2. fragmanında Vartolu ve İdris karşı karşıya

Çukur dizisinin 15. bölüm 2. fragmanı izleyicilerle buluştu. 5 Şubat tarihli Çukur 15. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmana Vartolu ve İdris Koçovalı'nın karşı karşıya geldiği anlar damga vurdu. Öte yandan Yamaç'ın yere yığıldığı anlar damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Çukur yeni bölüm fragmanları ve detaylar!

Çukur’da artık hesaplaşma zamanı! Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, yaşadığı hayal kırıklığı ve şokla darmaduman olur. Babasının geçmişi ile yüzleşen Yamaç ile İdris arasında büyük fırtına kopmak üzeredir.En yakınları tarafından sırtından bıçaklandığını anlayan İdris ise yapacağı hamleyi düşünmektedir. Merhametli davranıp mı karşılayacak, yoksa taş taş üstünde bırakmayacak mı? Çukur’da artık hiçbir şey eskisi gibi değildir ve mahallenin aynı zamanda Koçovalı Ailesi’nin temelindeki güven onarılmayacak şekilde sarsılmıştır.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çukur'un 14. Bölümünde; Hiçbir sır sonsuza kadar saklı kalamaz! Çukur’da büyük yüzleşmelerin yaşanacağı heyecan dolu bir dönem başlıyor. Çukur’da hayat artık kimse için eskisi gibi olmayacaktır. Yamaç, Vartolu’nun ağabeyi olduğu gerçeğini öğrenir. Hayatını tepetaklak edecek bu büyük gelişme karşısında Yamaç’ın ne yapacağı merakla beklenirken; geçmişin günahları Çukur’da taş üstünde taş bırakmayacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle