GeriTelevizyon Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı, bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. 15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle izleyiciden tam not aldı. Birinci bölümün bitmesiyle birlikte gelecek hafta yayınlanacak 2. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin, Helin Kandemir'in başrollerini paylaştığı Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle ekranlara "merhaba" dedi. Amansız bir hastalığa yakalanan kızını hakettiği gibi mutlu yaşatabilmek için elinden geleni yapan bir annenin hikayesini konu alan dizinin ilk bölümü büyük beğeni topladı. Peki, Bir Litre Gözyaşı ilk bölümünde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı'nın gelecek hafta ekranlara gelecek yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Daha okulun ilk günü etrafını sarmalayacak olan arkadaş çemberine adım atar. Sınav sabahı tanıştığı, “o garip çocuk” la da yolları tekrar kesişir. Cihan’ı en çok heyecanlandıran, uzun süredir hayranlık duyduğu Ali’yle aynı okulda olmaktır. “İlk aşk” şimdi ona bir adımlık mesafededir.

Her şey gayet güzel giderken yüreği ağırlaşan tek kişi Figen’dir. Kızının sakarlıklarından tedirginlik duymaya başlar. Cihan’ın yaralanmasına sebep olan bir düşüş acı gerçeğin gün yüzüne çıkmasına neden olacaktır. Cihan’a Beyincik dejenerasyonu teşhisi konur. Bunun tedavisi olmayan bir hastalık olduğunu öğrendiğinde dünya Figen'in başına yıkılır. Cihan her şeyden habersiz yeni hayatının tadını çıkarırken Figen ise bambaşka bir dünyaya adım atmıştır. Yürekli ailesi, nasıl başa çıkacaklarını hiç bilmedikleri bir durumda kendilerini bulurlar. Acaba Cihan ve ailesini neler beklemektedir?

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle