Geri Televizyon Aşk ve Mavi dizisinin sezon finalinde neler yaşandı? İşte sezon finalinden yansıyanlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ve Mavi dizisinin sezon finalinde neler yaşandı? İşte sezon finalinden yansıyanlar

Aşk ve Mavi dizisinin sezon finalinde neler yaşandı? İşte sezon finalinden yansıyanlar

Aşk ve Mavi dizisi ekranlara gelen sezon finali bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan sezon finalinde Mavi, Ali ve Safiye bildikleri gerçeği ne kadar saklamak isteseler de Hasibe sonunda oğlu Ahmet'i öldüren kişinin Cemal olduğunu öğrendi. İşte, Aşk ve Mavi dizisinin sezon finalinde yaşananlar.

Aşk ve Mavi dizisi yayınlanan sezon finali bölümüyle yine soluksuz izlenen dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan sezon finalinde enteresan gelişmeler yer aldı. Son bölümde konakta yaşamayacağını anlayan Cemal, Safiye ve Sevda'yı da alarak konağı terk etmek isterken Hasibe'nin onun için planladığı şeyden habersizdi. İşte, Aşk ve Mavi dizisinin sezon finalinde yaşananlar.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Mavi, Ali ve Safiye bildikleri gerçeği ne kadar saklamak isteseler de Hasibe sonunda oğlu Ahmet'i öldüren kişinin Cemal olduğunu öğrenir. Bu durum Cemal için son noktadır. Konakta yaşamayacağını anlayan Cemal, Safiye ve Sevda'yı da alarak konağı terk etmek isterken Hasibe'nin onun için planladığı şeyden habersizdir. Ali ve İsmet ameliyata birlikte giderler. İsmet, doktordan Ali'nin ameliyattan çıkamayacağını öğrenince bu gerçeği Mavi'ye söylemeye karar verir. Hasibe'nin Cemal için planladığı şey nedir? Mavi, yaşam mücadelesi veren Ali'ye ulaşabilecek mi? Mavi ve Ali birbirlerini tekrar görebilecekler mi?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle