GeriTelevizyon Anne dizisinin 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zeynep...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anne dizisinin 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zeynep...

Anne dizisinin 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zeynep...

Anne dizisinin 22. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Duygu yüklü sahneleriyle ekran başındakilerin kalbine dokunan dizinin son bölüm finalinde Zeynep, öldüğünü düşündüğü Turna ile aylar sonra yan yana geldi. İkilinin karşılaşıp karşılaşmayacağını sorgulayan izleyiciler, Anne dizisinin 22. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Anne dizisinin 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisinin ekrana gelen son bölümünde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler 22. bölüm fragmanını araştırıyor. Anne'nin son bölüm finalinde 18 aydır yolları ayrı olan Turna ve Zeynep karşı karşıya geldi. İkilinin karşılayıp karşılaşmayacağı yeni bölümde belli olacak. Peki, Anne 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne 22. bölüm fragmanı yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Turna ile Zeynep birbirlerinden uzak, yaşama tutunmaya çalışıyor

Zeynep'in geçirdiği trafik kazasının ardından 18 ay geçmiştir. Bu Zeynep'in ve çevresindeki herkesin hayatında çok ciddi değişikliklere yol açabilecek kadar uzun bir süredir.

Zeynep kazadan sonra girdiği komadan uyandığında, Turna’nın bir kazada öldüğü haberini almıştır. Bu haberle sarsılan Zeynep önce yaralarını sarmayı, sonra da hayatına devam etmeyi öğrenmiştir. Gerek komada gerek arkasından gelen zor dönemde onu bir an bile yalnız bırakmayan Sinan’la evlenmiş ve Ali'nin çalıştığı gazetede işe başlamış, hatta orada önemli bir konuma getirilmiştir.

Turna kardeşi Ahmet ile yeni sorumluluklar üstleniyor

Zeynep'in öldü zannettiği Turna için ise hayat İstanbul'un bir başka köşesinde devam etmektedir. Zeynep’in kendisini çoktan terk ettiğini düşünen Turna'nın hayatındaki en önemli değişiklik 1 yaşına yaklaşan kardeşi Ahmet'in varlığıdır. Zeynep Turna’dan habersiz yeni hayatını sürdürürken Turna da yokluklar içinde kardeşine annelik etmeye çalışmaktadır. 

Ahmet'in doğması Şule ve Cengiz'i pek etkilememiştir. Onlar halen iki çocuğa da annelik babalık yapmaktan uzak, pavyon köşelerinde perişan hayatlarına aynen devam ederler. Ancak o alemlerde de işler değişmekte, şartlar Şule'yi önemli bir yol ayrımına doğru sürüklemektedir.

Gönül gerçekleri Zeynep ile paylaşacak mı?

Zeynep ve Turna'nın birbirlerinden habersiz hayatları sürüp giderken, Gönül'ün Turna’nın hayatta olduğunu öğrenmesi her şeyi alt üst eder. Gönül kendilerine Turna'nın öldüğü yalanını söyleyenin kim olduğunu ortaya çıkaracak ve onunla yüzleşecektir. Fakat işi ve evliliği yolunda giden, hayatını daha yeni düzene koymuş kızına Turna'nın yaşadığını söyleyip söylememe konusunda kendi içinde büyük savaşlar verir

Bu sırada iki ayrı dünyada, birbirlerini sadece anılarda yaşatan Turna ve Zeynep’in yolları yeniden kesişecek midir?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle