GeriTelevizyon 4N1K İlk Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu | 4N1K İlk Aşk oyuncu kadrosu ve konusu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

4N1K İlk Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu | 4N1K İlk Aşk oyuncu kadrosu ve konusu

4N1K İlk Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu | 4N1K İlk Aşk oyuncu kadrosu ve konusu

Ekranlarda bir süredir tanıtımları yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken 4N1K İlk Aşk'ın ne zaman başlayacağını, oyuncu kadrosunu ve hikayesini merak eden vatandaşlar araştırma yapmaya başladı. Peki, 4N1K İlk Aşk ne zaman başlayacak? 4N1K İlk Aşk'ın oyuncuları kimler?

Başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar gibi isimlerin yer aldığı ve senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken 4N1K İlk Aşk dizisinin yayın tarihi ve tüm oyuncuları belli oldu. Vatandaşlar ise dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusu merak edip araştırıyor. İşte, yakın zaman içinde yayına başlayacak 4N1K İlk Aşk dizisi hakkında merak edilen tüm detaylar...

4N1K İLK AŞK DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Uzun zamandır tanıtımları internette ve ekranlarda yer alan 4N1K İlk Aşk dizisinin ekranlara geleceği ve izleyici ile buluşacağı tarih belli oldu. Merakla beklenen yeni gençlik dizisi '4N1K İlk Aşk' 6 Temmuz Cuma 20.00'de ekran macerasına başlıyor.

4N1K İLK AŞK OYUNCU KADROSU

Senaryosunu Ferhat Ergün’ün yazdığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un yer aldığı proje tasarımını Tolga Afşin Kaya’nın yaptığı dizinin kadrosunda; Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyti Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk gibi deneyimli isimler de yer alıyor. Öte yandan dizinin başrolleri ise şunlar;  Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar.

4N14 İLK AŞK'IN KONUSU

Ödüllü genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabından uyarlanan, filmleriyle de gişede büyük başarı yakalayan hikaye, dizisiyle de çok konuşulacak. Dizinin konusu şöyle; Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında: HEPİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle