GeriKelebek Sırrını anlattı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sırrını anlattı

Sırrını anlattı
refid:9051884 ilişkili resim dosyası

Hala fit görüntüsüyle dikkat çeken Ajda Pekkan, güzellik ve formda kalmanın sırlarını açıkladı.

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI

Dr. Ender Saraç'ın pazar günü ekrana gelecek "Sağlıklı Günler" programına ilk konuğu Ajda Pekkan oldu. çekimlerde İlerleyen yaşına rağmen hala fit görüntüsüyle dikkat çeken Pekkan, güzellik ve formda kalmanın sırlarını açıkladı.

Sırrını anlattı

Pekkan, "Tatlıyı çok severim. Canım tatlı çektiği zaman bitter çikolata yerim. Mutlaka her sabah bir bardak süt, yulaf ezmesi, tarçın ve bal yerim. Öğlenleri yeşil çay içerim. Yeşil çay mideyi rahatsız etmiyor. Aynı zamanda sıcağa yakın ılık su, yarım çorba kaşığı pekmez ve limon sıkarak karışım yapıyorum" dedi.
Beni soğuk buluyorlar
Saraç'ın, "Yıllara nasıl meydan okuyorsunuz" sorusu üzerine Pekkan "Yıllara meydan okunmaz, dost olunur. İnsanlar kendileriyle barışık olmalı. Çocukluğumdan beri çalıştığım için hayatın gerçekleriyle erken yüzleştim. Daha anaç, olgun, olayları tolere etmeyi ve yardıma muhtaç insanlara yardım etmeyi öğrendim. Star sonradan olunmaz doğulur. Şöhret olmayı sevmeyen bir insanım. Ben utangaç biriyim, içine kapanığım. Kalabalık yerlerde fazla bulunmam çekinirim. O yüzden insanlar beni soğuk bulurlar" dedi.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle