GeriKelebek Seksendört Türiye'nin en büyük sahnesinde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seksendört Türiye'nin en büyük sahnesinde

Seksendört Türiye'nin en büyük sahnesinde
refid:4256186 ilişkili resim dosyası

Seksendört Türkiye’nin En Büyük Sahnesinde!Türk rock müziğine daha ilk albümüyle yeni bir soluk kazandıran Seksendört, Türkiye’nin en büyük sahnesine sahip olan Anatolia Showland’de hayranlarıyla buluşuyor.

 

Bu büyük konserin çevre illerdeki müzikseverlerin de katılımıyla 4000 kişilik ön satıştan sonra 8000 kişiye ulaşılması bekleniyor.Rock müziğin yanı sıra Türk Sanat müziğine olan yakınlıkları ile bilinen grup, bu özel gece için hazırladıkları repertuarda kendi şarkılarının dışında Müzeyyen Senar , Zeki Müren ve Sezen Aksu şarkılarının coverlarına da yer verecekler.

Çıkış parçaları “Ölürüm Hasterinle” deki duygusallıkları ile büyük kitleleri etkileyen grup, konserlerinde iyi bir performans grubu olduklarını kanıtladılar.Bu büyük gecede sadece sahne performanslarıyla değil yurt dışından getirilen özel lazer gösterileri eşliğinde de hayranlarına müzik ziyafeti yaşatacaklar.

Seksendört Türiyenin en büyük sahnesinde

Sadece bar grubu olmadıklarını her fırsatta dile getiren grup bu konserinde 18 yaş sınırını kaldırarak bütün hayran kitlelerine ulaşmayı hedefliyor.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle