GeriKelebek Ruh ve beden sağlığı festivali yeniden
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ruh ve beden sağlığı festivali yeniden

Doğal yaşam alanında faaliyet gösteren tüm kişi ve kuruluşlar biraraya geliyor. Bu yıl ikincisi düzenlecek olan Nutarel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 18 Ekim ile 21 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Festivalde çeşitli alternatif yaşam biçimleri gündeme getirilecek.

İlk kez geçen yıl düzenlenen Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali'nin ikincisi, 18 ile 21 Ekim tarihleri arasında Tepebaşı'ndaki İstanbul Sergi Sarayı'nda yapılacak.


İnsan sağlığını beden, ruh ve  zihin arasındaki dengeye dayandıran bütüncül yaklaşımı ve doğal yaşam konularını kapsayan Naturel 2001 Festivali, doğal sağlık merkezleri, ekolojik tarım ve yaşam, organik gıdalar, şifalı bitkiler, sağlık turizmi, diyet, doğa sporları, felsefi kuruluşlar, vakıflar, dernekler, yayınlar ile moda, tekstil, mücevher, estetik, güzellik, kozmetik ve dekorasyon konularında doğal yaşama hitap eden ürün ve hizmetleri sunan tüm kuruluşları bir çatı altında topluyor.
 
Doğal yaşam arayışındaki tüm kurum ve kişileri biraraya getirmeyi amaçlayan festival kasamında seminer, konferans ve çalışma grupları gibi yan etkinlikler de düzenlenecek.


Festival kapsamında aikido, akupunktur, ayurveda, Çin tıbbı, dans terapisi, bilti tedavisi gibi konular ele alınacak. 


                                                                                      www.naturel2001.com                                               


Yorumları Göster
Yorumları Gizle