GeriKelebek Poyraz Karayel 53. bölüm fragmanında silahlar çekildi! - İzle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Poyraz Karayel 53. bölüm fragmanında silahlar çekildi! - İzle

Poyraz Karayel 53. bölüm fragmanında silahlar çekildi! - İzle

Poyraz Karayel Çarşamba akşamı yine eğlenceli ve aksiyon dolu bir bölümle ekranlara geldi. Bahri Umman, Sadreddin'i kararından vazgeçtirebilmek adına önemli bir adım atmıştır. Zülfikar ise Meltem ile ilişkisini Poyraz'a açıklamaya karar verir... Poyraz Karayel'in nefes kesen son bölümünün ardından hayranları 53.bölüm fragmanını merak etti. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınladı ve detaylar ortaya çıktı.

Poyraz Karayel 53. bölüm fragmanı yayınlandı ve dizinin yeni bölümünde nefes kesen sahneler ortaya çıktı. Poyraz Karayel 53. bölüm fragmanın Poyraz ve Sadrettin karşı karşıya geliyor. Peki dizinin yeni bölümünde başka neler yaşanacak? Poyraz Karayel 53. bölümde aksiyon dolu sahneler dikkat çekerken heyecan seviyesi yüksek bir bölüm izleyicilerin karşısına çıkacak. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar

Poyraz Karayel son bölümde neler olmuştu? Neşet ise hastaneyi yakarak Ayşegül’ü işsiz bırakmıştır. Şimdi sırada işsiz kalan Ayşegül’ü kendisiyle çalışmaya ikna etmek vardır. Ayşegül kararsız kalsa da Poyraz’ın bu teklife şiddetle karşı çıkması Ayşegül’ü beklenmedik bir karar vermeye iter.

Sadreddin’i Adil’in adamlarından koparmak için Poyraz’ın başka bir planı vardır. Fakat bu planı Neşet’in öğrenmesi tüm dengeleri altüst eder. Bahri hiç beklemediği bir tehlike ile karşı karşıyadır...POYRAZ KARAYEL 52.SON BÖLÜM İZLE

 Poyraz Karayel yorumu:

Poyraz Karayel'de Sefer'in ölmesinin ardından oluşan o olumsuz hava o kadar çabuk dağıldı ki diğer dizilerde olduğu gibi ana karakter çıktığında dizi bir gerilime yaşamadı. Diziye katılan her yeni karakter yeni bir renk katıyor. Son olarak Poyraz'ın kardeşi olarak diziye katılan Neşet'in gizli planları herkes tarafından merak ediliyor.
Bu haftaki bölümde Poyraz, Bahri Umman ile Sadreddin'in arasına yapmaya çalışsa da başarılı olamayacaktır.Sadreddin babasının sözlerini sindiremeyince Poyraz'ın karşısına rakip olarak çıktı. Yarın akşam yayınlanacak bölümde de aralarındaki çatışma büyüyecektir. Sadreddin'in Zülfikar'a attığı yumruk artık iplerin tamamen koptuğunu gösteriyor.

Ve dizide bu hafta tabiki de romantik anlar hayranlarını mestedecek. Zülfikar artık Meltem'e olan aşkını saklamak istememektedir. Bu yüzden Poyraz'ın karşısına geçip her şeyi anlatmaya karar verir. Poyraz'ın vereceği tepki ise şimdiden herkes tarafından merak ediliyor.

Poyraz Karayel Oyuncuları:

İlker Kaleli
Poyraz Karayel

Burçin Terzioğlu
Ayşegül

Musa Uzunlar
Bahri Umman

Ataberk Mutlu
Sinan Karayel

Kanbolat Görkem Arslan
Sefer

Ece Özdikici
Songül

İsmail Düvenci
Cevher Albay

Ali İl
Sadreddin Umman

Celil Nalçakan
Zülfikar

Cem Cücenoğlu
Taş Kafa

 

 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle