GeriKelebek Perihan Abla’nın elleri eritiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Perihan Abla’nın elleri eritiyor

Güzellikte geleneksel yöntemlerin yararını kimse tartışmıyor bile. 25 yıldır el masajıyla vücut fazlalıklarına son veren Perihan Alıcı da, parmaklarıyla alet masajlarına meydan okuyor.

Doğumdan sonra oluşan göbek, koltuk altı, karın, kalça, baldır içi ve beldeki fazlalıklar ‘Perihan Abla’nın parmaklarında kayboluveriyor. Bu nasıl mı oluyor? Sırrını kadınların ‘Sevgili Perihan Ablası’ haline gelen Perihan Alıcı veriyor: ‘Aletle yapılan masajda bizdeki enerji alışverişi ve ruh yok.’ Reformhouse adlı masaj salonunda 25 yıldır birçok kadını inceltip, lokal sorunlarından kurtararak mutlu eden Alıcı, masaj için susam yağı ve 21 çeşit bitki karışımından hazırladığı vücut yağını kullanıyor. 35 milyon lira olan masaj seansları toplam 1,5 saat sürüyor.

Teknoloji sayesinde her yıl yeni masaj aletlerinin piyasaya çıktığını söyleyen Perihan Alıcı, ‘İddia ediyorum 10- 15 seansta her kadını 1,5 beden inceltirim. Bir kadın düşünün, tüm bedeni normal ama kalçalar sarkık. Bu kadının vucudunu zayıflatırsanız hata olan bölge aynen kalır, sadece kadın 1 beden incelmiş olur. Oysa biz bu tür vücutlarda çok iddialıyız. Deformasyonu yok edebiliyoruz’ diyor.

Kendisini Perihan Abla’nın ellerine teslim eden kadınların ölümcül diyetler yapmaları gerekmiyor. Yine de müşteriler yediklerine dikkat etmekle yükümlüler. Özellikle yaklaşan yaz mevsimi nedeniyle masaj salonuna kadınların yoğun ilgi gösterdiğini anlatan Perihan Alıcı ‘Masaj sırasında müşterilerimizin bedenleri rahatlıyor, ruhları da kötü enerji dışarı atıldığı için dinlenmiş oluyor. Bazen yolda giderken fiziğinde bir hata gördüğüm kadını, içimden salonuma davet ederek yardım etmek geliyor. Masaj, biraz fedakarlık ve de biraz dikkatli beslenmeyle, inanın dünyada kötü vücutlu kadın kalmaz’ diyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle