GeriKelebek Paramparça dizisinin 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paramparça dizisinin 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Paramparça dizisinin 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Paramparça 59. bölüm fragmanı yayınlandı ve dizinin yeni bölüm sürprizleri ortaya çıktı. Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Paramparça 59. Bölüm fragmanıyla hız kesmeden devam ediyor. Dizinin bu haftaki bölümünde neler olacak? Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. İşte Paramparça 59. bölümde yaşanacak olaylar.

Paramparça 59. yeni bölüm fragmanıyla hiç hız kesmeden geliyor. Dizinin bu haftaki bölümünde şok gelişmeler, izleyicide merak uyandıran sahneler olacak mı? Harun oğlunu görebilmek için Dilara'nın karşısına çıkar ve ortalık karışır! Cansu ve Hazal çok büyük bir kavgaya tutuşur! Deniz, annesini kaybetmenin üzüntüsüyle Cihan ve ailesine cephe alır. Cihan, Deniz'i annesi konusunda ikna etmeye çalışır ama bir türlü ikna edemez. Nefes kesen görüntüler eşliğinde müthiş bir bölüm izleyicileri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. 

Dilara, oğlu Demir’i kucağına alırken, Cihan, Harun’un bebeğine babalık yapmanın burukluğunu yaşar. Ozan ise bebeği asla kabullenmez. Rahmi Bey, Cihan’a Deniz’in yalıya gelip paraları suratına fırlatmasının nedenini anlatır ve Deniz’in annesi Nergis ile ilgili bildiği tüm gerçekleri Cihan’a açıklar. Ozan ise Cihan’ın Zeynep’i kendisinden uzak tutmak için yüklüce bir para verdiğini öğrenir. Ozan bu duruma ne kadar inanmak istemese de kendini büyük bir çıkmazda bulacaktır. Hazal, terapisti Ayşe’yi görmeye kliniğe gider. Aynı dakikalarda Harun da Ayşe’yi ziyaret için kliniktedir. Hazal, Cansu ve Deniz’i ayırmaya kararlıdır. Fırsat ise ayağına gelir. 18’inci doğum günü için Ece Seçkin’in sahneye çıktığı ihtişamlı bir parti veren Hazal, Cansu için hayat boyu unutamayacağı bir hediye planlamıştır.

Pazartesi günü ekrana gelecek olan Paramparça yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Merakla beklenen Paramparça 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. İşte Paramparça yeni bölümden fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.

PARAMPARÇA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. Annesinin ölümünden Rahmi Bey’i sorumlu tutan Deniz, hesap sormak için yalıya gider ve bu süreçte annesinin geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Cihan ise Hazal’ın kötülüklerini daha fazla alttan almamaya karar verir. Demir’e bakıcı olarak yalıya gelen Sevinç artık, Hazal’ın suç ortağıdır.  Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğuna emindir. Maide Hanım, vakıf bahanesiyle yalıya gider ve bebeğe ait bir eşyayı gizlice alır. Dilara’dan bir şans daha istemeye kararlı olan Harun, Dilara ile yüz yüze gelmenin bir yolunu bulur ancak, Candan bu buluşmaya izin vermeyecektir. 

Yayın Günü: 28 Mart PazartesiYayın Saati: 20.00

Yorumları Göster
Yorumları Gizle