GeriKelebek Moda şov başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Moda şov başladı

Moda şov başladı
refid:15632289 ilişkili resim dosyası

İstanbul Moda Haftası, önceki gün düzenlenen açılış töreniyle start aldı. Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’nın finalinin de yapıldığı gecenin yıldızı ünlü Rus tenisçi Anna Kournikova’ydı.

DEFİLEDEN NEFES KESEN FOTOĞRAFLAR

ANNA KOURNIKOVA FASHION WEEK'E DAMGASINI VURDU - WEB TV

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri’nin organizasyonu, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın katkısıyla gerçekleşen İstanbul Fashion Week 2010 (İstanbul Moda Haftası 2010), önceki gün İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla Yerleşkesi’nde başladı.

Açılışta, Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’nın finali de yapıldı. Hazır giyim ve deri kategorilerinde yarışan genç tasarımcılar, koleksiyonlarını özel bir defileyle tanıttı. Gecenin sonunda jüri, ödüle değer bulunan yarışmacıları açıkladı.

Moda haftasının açılışına “Sex and the City”nin stilisti olarak tanınan Patricia Field ile modellik yapmaya başlayan ünlü Rus tenisçi Anna Kournikova da katıldı.

Alana yedi kişilik koruma ekibi eşliğinde gelen Kournikova, Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması için düzenlenen defileyi Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’la birlikte izledi. Ünlü tenisçi ve model, dekolte kıyafeti yüzünden zaman zaman zor anlar yaşadı.

Moda haftasının açılış partisi ise Reina’da gerçekleşti. Partiye, Anna Kournikova’nın yanı sıra Abdullah Oğuz, Ruken-Metin Mızraklı, Tülin Şahin-Mehmet Özer, Kaya Çilingiroğlu gibi ünlü isimlerin de arasında bulunduğu yaklaşık 800 kişi katıldı.

   

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle