GeriMagazin Ünlülerin karanlık yüzü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlülerin karanlık yüzü

Ünlülerin karanlık yüzü
refid:29970363-spot ilişkili resim dosyası

Gösteri dünyasının ünlülerini genellikle gülen yüzleriyle bilirsiniz değil mi? Bazı ististai durumlar dışında kamera ya da objektif karşısında en iyi görüntülü vermeye çalışırlar. Ama bir de madalyonun öbür yüzü var kuşkusuz. Yani perde arkasında ünlülerin gülen yüzleri değişip bambaşka hallere bürünebiliyor. Onlar da onca şöhretlerine rağmen, kimi zaman küçük kıskançlıkların, çekememezliklerin ve biraz da meslekleri gereği sahip oldukları egonun kurbanı olabiliyorlar.

İşte ünlülerin her zaman göstermedikleri o karanlık ve hatta biraz da zalim ve kaprisli yüzleri.

SET EKİBİNE KAN KUSTURDU

Ünlülerin karanlık yüzü

Katherine Heigl, son dönemde rol aldığı romantik komedi filmleriyle öne çıktı. Kamera karşısında da her zaman güler yüzlü ve sevimli. Peki ya gerçek hayatta nasıl dersiniz ! Her zaman göründüğü gibi değil. Heigl'in film setlerinde oldukça zor bir kişi olduğu söyleniyor. Life As We Know filminin setinden bir görevlinin anlattıklarına göre Katherine Heigl, filmde giydiği kostümlerden şikayet etmek, rol gereği söylemesi gereken cümleleri unutmak, karavanına girip saatlerce çıkmamak ve çekim ekibini bekletmek gibi kötü özelliklere sahip.

MİKROFONLARININ SESİNİ KISTIRDI

Ünlülerin karanlık yüzü

Beyonce, günümüz müzik dünyasının en ünlü ve en çok kazanan yıldızlarından biri. O kadar çok çalışıyor ki kimse bunu hak etmediğini söyleyemez. Genellikle kameralar karşısında güler yüzlü en azından saygılı bir görüntü sergiliyor. Ünlü şarkıcı, önceki yıl Süper Kupa finalinde bir sürpriz yaptı ve eski grup arkadaşlarıyla yani Destiny's Child üyeleriyle birlikte sahneye çıktı. Elbette bu herkes için sevindirici bir gelişme oldu.

Ama Beyonce'nin grup arkadaşları Kelly ve Michelle'e bir başka sürprizi daha vardı: Kendi mikrofonunun sesini açtırdı ve iki arkadaşının mikrofonunun sesini kıstırdı. Ayrıca onları grup halinde ünlü ettikleri şarkılardan değil kendi in ünlü şarkılarından birini selendirmek zorunda da bıraktı.

SANA İMZALARSAM HERKESE İMZALAMAM GEREKİR

Ünlülerin karanlık yüzü

Cameron Diaz neredeyse çocukluk çağlarından bu yana sinema dünyasının içinde. Aslına bakılırsa ne zaman, nerede ve nasıl davranılacağını da bilmesi gerekiyor. Ama Diaz, başrolünü üstlendiği Sex Tape filminin galasında hayranlarına hiç beklemedikleri ve belli ki kendisine yakıştıramadıkları bir şey yaptı. Kendisiniden bir imza bir de birlikte fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranını "Eğer bunu senin için yaparsam diğer herkes için de yapmam gerekir" diyerek tersledi.

İDDİALARIN SONU GELMEDİ

Ünlülerin karanlık yüzü

Naya Rivera, kendisini üne kavuşturan Glee adlı diziden kovulduğu iddialarıyla gündeme gelmişti. Her ne kadar sözcüsü bütün bunları yalanlasa da bir daha diziye geri dönmedi. Peki neden dersiniz ! Sette sergilediği tuhaf ve katlanılması zor tavırlar yüzünden elbette. İddialara göre rol arkadaşı Lea Michele ile bir türlü yıldızı barışmadı. Hatta sözcüsü ısrarla yalanlasa da Michele ile Rivera arasında tişip kakışmaya kadar varan gerginliklek yaşandı. Sonunda, Naya Rivera dizinin kadrosundan çıkarıldı.

KISKANÇLIĞINI SAKLAMADI

Ünlülerin karanlık yüzü

Ayrıca Spring Breakers filminin setinde rol arkadaşı Selena Gomez'e kötü davrandığı da konuşulanlar arasında. İddialara göre Hudgens, Gomez'e sürekli 'nasıl parti yapıldığını bilmeyen Disney prensesi" diyerek onu çileden çıkarıyormuş. Filmin çekimleri sırasında Selena Gomez, Twitter'a "sette sık sık anksiyeteye kapıldığı" mesajları yazıyordu. O amanlar belki kimse anlamımıştı ama belki de bunun sebebi Hudgens'in davranışları olduğu sonradan ortaya çıktı.

Ünlülerin karanlık yüzü


Ariana Grande yeni kuşağın yıdızlarından biri. Ama onun için de zaman zaman "madalyonun" arka yüzü ortaya çıkabiliyor. Grande'yi kamera arkasında tanıyanlara hatta bazı "şanssız" hayranlarına göre Grande endüstri içindeki en saygısız insanlardan biri. Bir keresinde bir organizasyon gereği iki genç hayranıyla buluşan Ariana Grande önce onlarla fotoğraf çektirdi. Ama birkaç dakika sonra hayranlarından o pozları silmelerini istedi. Hayranlarının aksi yöndeki ricasına rağmen fotoğrafların silinip silinmediğini kontrol etmek için de korumalarını görevlendirdi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle