GeriMagazin Tuba Ünsal'ı çıldırtan yorum: PKK renkleri diyen ey zavallı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tuba Ünsal'ı çıldırtan yorum: PKK renkleri diyen ey zavallı!

Tuba Ünsal'ı çıldırtan yorum: PKK renkleri diyen ey zavallı!
refid:30007073-spot ilişkili resim dosyası

Son yaşanan acı olayın ardından Pablo Picasso'nun Barış Güvercini eserini sosyal medya adresinden paylaşan Tuba Ünsal, ' Bunlar PKK renkleri' yorumunu görünce çıldırdı.

Oyuncu Tuba Ünsal, son yaşanan terör saldırısından sonra Instagram sayfasına Pablo Picasso'nun ünlü Barış Güvercini eserini koyup şunları not düştü:

ACI GİTTİKÇE DERİNLEŞİYOR

Onlarca şehit...Geride kalan babasız çocuklar,kocasız kadınlar... Çocukluğumda babam Silopi'de görevliyken çocuk aklım ermese de babam eve döndüğünde bir oh çekerdi annem...93 yılıydı hiç unutmuyorum; körfez rizinin en kızıştığı zamanlardı...pkk o dönemde Şanlıurfa'da yaşayan her asker çocuğu için "babasının düşmani, kötü insanlar topluluğuydu" Yıl 2015... Evlatlarını "Vatan Sağolsun" diyerek toprağa gömen baba...geride kalan öksüz evlatlar... Acı gittikçe derinleşiyor.. Devlet baba gittikçe katılaşıyor... Hürriyet gazetesine yapılanlar...Bu ülkede hayret edecek hiçbirşey kalmadı..Her şey olağan her şey normal artık... Tarih tekerrür bile edemiyor bulunduğu yere şaşıyor...

Tuba Ünsalı çıldırtan yorum: PKK renkleri diyen ey zavallı

PİCASSO bu eseri 1949 yılında, üyesi olduğu Komünist partisinin siparişi üzerine yapmış ve o günden bugüne beyaz güvercin barışın simgesi olarak kullanılmakta...
EY ZAVALLI...

Tuba Ünsal, fotoğraftaki renkler PKK renkleri şeklinde bir yorum alınca çileden çıktı. Tuba Ünsal bu sözlere sert bir yanıt verdi:

Koyduğum Picasso resmindeki güvercinin yanındaki renklere, PKK renkleri diyen ey zavallı… Sen bu kalple suya baksan çamur yaratırsın… Zihniniz öyle karanlık öyle örümcek ağıyla kaplı ki… Siz kendi cehenneminizi sakladığınız siyah kalpte yaşıyorsunuz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle