GeriMagazin Tarkan, Harbiye'deki üçüncü konserini verdi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarkan, Harbiye'deki üçüncü konserini verdi

Tarkan, Harbiye'deki üçüncü konserini verdi
refid:29936947-spot ilişkili resim dosyası

Tarkan, Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeki üçüncü konserini önceki akşam verdi. Binlerce kişinin izlemeye geldiği megastar, konserin ikinci yarısında “Şimdi öze dönme zamanı” diyerek sevilen türküleri söyledi.

TARKAN’ın Harbiye Açıkhava Konser maratonu hız kesmeden devam ediyor. Ünlü sanatçı, önceki akşam üçüncü kez Açıkhava’da hayranlarıyla buluştu. Konserin ikinci bölümünde perdeler açıldığında sahnede Erkan Oğur ve Türk halk müziği sazlarından oluşan orkestra vardı. “Şimdi türkü söyleme zamanı, şimdi birlik zamanı, öze dönme zamanı, şimdi yürekli olma zamanı ve şimdi sevgi zamanı. Bıktık artık stresten, üzüntüden. Neşelenin, oynayın. ben sizi rahatlatacağım” diyen Tarkan altı türkü seslendirdi. Megastar, “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsünde de Erkan Oğur ile düet yaptı.

Tarkan, Harbiyedeki üçüncü konserini verdi


DERYASINA DALDIK YEŞİL GÖZLERİNİN

Konser alanını tıklım tıklım dolduran izleyicilere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatan Tarkan, hayranlarının açtığı pankart karşısında duygulandı. Hayranlarının açtığı pankarttaki “Deryasına daldık yeşil gözlerinin, ilelebet kalp otağımızın sahibi sensin” yazısını okuyan şarkıcı, “I Love You” (Sizi seviyorum) diyerek teşekkür etti.

Tarkan, Harbiyedeki üçüncü konserini verdi


İstanbul Tarkan’a doymuyor


Tarkan, Harbiye Açıkava Sahnesi’nde bu yıl toplam 10 konser verecek. Şarkıcı, Hitt Prodüksiyon, Atlantis Yapım ve Kirli Kedi organizasyonuyla bugün,yarın ve 1, 9, 10, 12 ve 13 Eylül tarihlerinde de Açıkhava sahnesinde olacak.

Tarkan, Harbiyedeki üçüncü konserini verdi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle