GeriMagazin Survivor 2015 şampiyonu kim oldu? (Survivor'ı kim kazandı?)
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  175
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor 2015 şampiyonu kim oldu? (Survivor'ı kim kazandı?)

Survivor 2015 şampiyonu kim oldu? (Survivor'ı kim kazandı?)
refid:29456147 ilişkili resim dosyası

Survivor All Star takipçileri dün gece kelimenin tam anlamıyla nefeslerini tuttu. Reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor All Star'da 2015 yılının şampiyonu belli oldu. Survivor 2015'te Merve Aydın ile amansız bir mücadeleye giren Turabi, son 10 yılın Survivor All Star şampiyonu oldu. Survivor All Star şampiyonu Turabi, 500 bin TL'lik büyük ödülü kazandı.

4 aydan uzun süredir devam eden ve son 10 yıla damgasını vuran yarışmacıların mücade ettiği Survivor All Star yarışması final bölümüyle sona erdi.

Milyonları ekrana kilitleyen, yayınlandığı günlerde reyting birincisi olan Survivor All Star, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden yapılan canlı yayın final programıyla bitti.

SMS oylamasında Merve Aydın’dan fazla oy alan Turabi Çamkıran Survivor All Star’ın birincisi oldu. Şampiyonluğu açıklanınca çok büyük sevinç yaşayan Turabi mutluluğunu ailesi ve Survivor’dan yakın arkadaşları Bozok, Hilmicem’le sarılarak paylaştı. Turabi geçen sene katıldığı Survivor Ünlüler Gönüllüler’i de birinci olarak bitirmiş ve büyük ödülü kazanmıştı. Turabi bu sene de Survivor All Star’ı kazanarak çifte zafer yaşamış oldu.

Turabi, 500 bin TL'lik ödülün de sahibi oldu.

Survivor 2015 şampiyonu kim oldu (Survivorı kim kazandı)

Survivor 2015 şampiyonu kim oldu (Survivorı kim kazandı) Survivor 2016'da kimler yarışacak

Survivor 2015 şampiyonu kim oldu (Survivorı kim kazandı)

Survivor 2015 şampiyonu kim oldu (Survivorı kim kazandı) Turabi oyun esnasında kaza geçirdi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle