GeriMagazin Müjdat Gezen, Levent Kırca için harekete geçti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  25
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Müjdat Gezen, Levent Kırca için harekete geçti

Müjdat Gezen, Levent Kırca için harekete geçti

Aynı zamanda Levent Kırca'nın çok yakın arkadaşı olan Müjdat Gezen, ünlü oyuncunun borçlarını ödeyebileceğini belirterek "Arkadaşımın ruhunu incitmeyin" dedi.

Ünlü oyuncu Levent Kırca'nın çevresine ve bankalara 350-400 bin lira arasında borcu olduğunun ortaya çıkmasının ardından çocuklarının reddi miras davası açması gündeme bomba gibi düşmüştü.

"BİZ BABAMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ"

Geçen yıl vefat eden Levent Kırca'nın Oya Başar'dan olan oğlu Umut Kırca ile kızı Ayşe Kırca, babalarının mirasını reddetmek için dava açtı. Olayın basına yansımasının ardından İzmirli Mimar Remzi Akdemir, ünlü oyuncunun borçlarını üstlenmeye hazır olduğunu açıkladı. Bu çıkışın ardından tüm gözlerin çevrildiği Levent Kırca'nın oğlu Oğulcan Kırca, "Biz babamıza sahip çıkıyoruz" diyerek bu teklifi reddetti.

MÜJDAT GEZEN DE HAREKETE GEÇTİ

Bu gelişmeler yaşanırken, sanat camiasından da Levent Kırca'ya sürpriz bir destek geldi. Aynı zamanda Kırca'nın çok yakın arkadaşı olan ünlü oyuncu Müjdat Gezen'in yaşanan bu gelişmelerden rahatsız olduğu ve "Arkadaşımın ruhunu incitecek hadiseler yaşanıyor. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırım" dediği öğrenildi.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle