GeriMagazin Milano Moda Haftası'nda şaşırtan silikon
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Milano Moda Haftası'nda şaşırtan silikon

Milano Moda Haftası'nda şaşırtan silikon
refid:30186773-spot ilişkili resim dosyası

Podyumlarda modellerin transparan tasarımları iç çamaşırları olmadan giymesi artık sıradan bir durum olarak kabul ediliyor. Ama şu sıralar İtalya'da devam eden Milano Moda Haftası'nda bu anlamda ilginç dakikalar yaşandı.

Fausto Puglisi'nin 2016 Yaz mevsimi için hazırlanan koleksiyonunu tanıtan modellerden birinin podyum yürüyüşü sırasında gömleği açıldı. Zaten üst kısmı beline kadar yarı açık olan giysinin ilerleyen dakikalarda tamamen açılması kimseyi şaşırtmadı. Asıl herkesin dudaklarını uçuklatan modelin göğüs uçlarına taktığı silikon aparatlar oldu.

Milano Moda Haftasında şaşırtan silikon

O an objektifler tarafından ölümsüzleştirildikten sonra da basın organlarında tartışmalar başladı. Bazıları mankenin başına geleni basit "bir kaza" olarak nitelendirdi. Bazıları da "Podyuma adım attığında önü bu kadar açık değildi. Sonradan açıldı Belki de tasarımcı istedi böyle yapmasını" diyerek görüşlerini bildirdi.

Milano Moda Haftasında şaşırtan silikon

Moda haftalarında podyumda yürüyen modellerin elbiselerinin açılıp özellikle de memelerinin görünmesi ya da iç çamaşırsız giyilen transparan giysiler, moda tasarımcılarının uzun zamandır dikkat çekmek için kullandığı yöntemlerden biri.

Milano Moda Haftasında şaşırtan silikon

Kardashian- Jenner ailesinin genç üyelerinden Kendall Jenner'ın moda kariyerinin ilk dönemlerinde görev aldığı bir defilede giydiği bu transparan uzun süre konuşulmuş. Hem tasarımcısı hem de Jenner haftalarca gündemde kalmıştı.

Milano Moda Haftasında şaşırtan silikon

BENİ ÖYLE GÖRÜNCE RAHATSIZ OLDU

Müzik dünyasında en cesur giyinen ünlülerden biri olan Miley Cyrus da bir süredir giydiği cüretkar dekolteye sahip giysilerle tanınıyor. Çılgın Miley Cyrus, katıldığı Jimmy Kimmel Show'da Paul McCartney ile karşılaşmasında yaşadıklarını anlatmıştı. Göğüs dekoltesine sahip bir elbise giyen Cyrus, McCartneyin bu durumdan rahatsız olduğunu söylemişti.

Cyrus emektar müzisyenin; giydiği elbisenin cüretkar göğüs dekoltesinden rahatsız olduğunu fark ettiğini söyleyerek "Bu durum bana kendimi dahar ahat issettirdi. Çünkü o rahatsız olmuştu" diye konuşmuştu. Cyrus "Bu durum bazen de bir sohbet sırasında aradaki buzları eritmek için iyi olabilir. Memelerime bakmayı kes diyebilirsiniz ve konuşma bu şekilde devam eder" demişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle