GeriMagazin Hürriyet Dünyası yazarlarından bayram röportajları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hürriyet Dünyası yazarlarından bayram röportajları

Hürriyet Dünyası yazarlarından bayram röportajları
refid:30137375-spot ilişkili resim dosyası

Kelebek yazarları, özel röportaj ve yazılarıyla bayram boyunca okurlarla buluşuyor. İşte dört güçlü kalemden bayram sürprizleri...

Deniz Seki, Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı: Adaletin bana borcu var

Hürriyet Dünyası yazarlarından bayram röportajları

Deniz Seki’yle bayramlaşmak için Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gittim. Deniz Seki 45 dakika süren görüşmemize boynunda Deniz-Faruk yazan kolyesi, iki yandan örülmüş saç modeliyle geldi. Tariflerim sonrasında çizer Çetin Büyükakın böyle tasvir etti.

*Karşımda zayıflamış, bakımlı, çok güzel gözüken Deniz Seki’yi görünce şaşırdım... Açıkçası ben biraz daha yorgun bir Deniz bekliyordum. Ve ona merak ettiğim her şeyi sordum;
*Sabah kaçta kalkıyor, gece kaçta yatıyor?
*Her gün volta attığı avlusu kaça kaç metre?
*Televiyonu var mı, en sevdiği diziler hangisi?
*Mahkumiyet kararının yeniden değerlendirmesi için başvurduğı Anayasa Mahkemesi’nin red kararı için ne dedi?
*En çok ziyaretine gelen ünlü kim?
*Yazdığı şarkıları da ilk kez paylaştı ve dedi ki; “Ben neden burada olduğumu hâlâ bilmiyorum. Adaletin bana borcu var.”

Engin Altan Düzyatan, Ömür Gedik'in sorularını yanıtladı: Para değil sevgi alırdık

Hürriyet Dünyası yazarlarından bayram röportajları

*Ömür Gedik, bu bayram okurları için zamanda yolculuk yaptı. “Diriliş Ertuğrul” dizisinin setinde Halime Hatun kıyafetleriyle Ertuğrul’la buluştu. Ok attıktan sonra sohbet için otağa geçti ve Ertuğrul rolündeki Engin Altan Düzyatan’dan çocukluğunun bayramlarını dinledi: “Çocukken bayramlarda para değil bolca sevgi verdiler bana. Para günümüzde çok konuşulan bir şey oldu, eskiden bu kadar değerli değildi.”

Nurgül Yeşilçay, Onur Baştürk'ün sorularını yanıtladı: Özcan'la yeniden...

Hürriyet Dünyası yazarlarından bayram röportajları

*Nurgül Yeşilçay, Özcan Deniz’le ilerde bir projede bir araya gelebileceğinin sinyalini verdi: “Asmalı Konak’ın devamı gibi olmaz da, orada sevilen karakterlerden yola çıkarak bir şey yapılabilir.”
*Yeşilçay, Onur Baştürk’e verdiği bayram röportajında günümüze dair şu eleştirileri de yaptı: “Nefret söyleminin ayyuka çıktığı bir dönemdeyiz. Artık birbirimizi kelimelerle de öldürüyoruz, fiziken de...”

İzzet Çapa taksi şoförü oldu

Hürriyet Dünyası yazarlarından bayram röportajları

*İzzet Çapa, bayramda kasket takıp bıyık bıraktı, taksi şoförü olarak düştü yollara, geleneksel “Ne olacak memleketin bu hali?” sorusuna yanıt aradı... Ekonomiden spora, magazinden siyasete, ekonomiden seçim tahminlerine pek çok konuda İstanbullu’nun nabzını tutmaya çalıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle