GeriMagazin Hollywood'un en kötü öpüşen oyuncuları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hollywood'un en kötü öpüşen oyuncuları

Hollywood'un en kötü öpüşen oyuncuları
refid:29931637-spot ilişkili resim dosyası

Siz filmlerdeki romantik sahnelerden hoşlanıyor olabilirsiniz. Ama bazen o sahnelerde kamera karşısına geçen oyuncular için o anlar cehenneme dönüşebiliyor. Hollywood'un kamera karşısında en kötü öpüşen" ünlüleri.

İşte rol arkadaşlarının anlattıklarıyla Hollywood'un kamera karşısında en kötü öpüşen ünlüleri.

Hollywoodun en kötü öpüşen oyuncuları

KEŞKE SARIMSAK YEMESEYDİ
Liam Hemsworth için Açlık Oyunları'ndaki rol arkadaşı Jennifer Lawrence ile öpüşmek pek de iyi bir tecrübe olmamış. Hemsworth konuk olduğu bir TV programında şakayla karışık şunları anlatmıştı: "Jennifer benim en iyi arkadaşlarımdan biri. Onu seviyorum. Ama öpüşme sahnelerinden önce sarımsak yememeye özen göstermesi gerekirdi." Genç aktör Hemsworth "Senaryo gereği Jennifer'ı öptüğüm her seferinde rahatsız oldum" diye konuştu.

Hollywoodun en kötü öpüşen oyuncuları

O SAHNEDEN HİÇ KEYİF ALMADIM
Tom Cruise'un Görevimiz Tehlike'deki rol arkadaşı Thandie Newton, ünlü aktörle kamera karşısına geçtiği öpüşme sahnesinden hiç keyif almamış. Newton, aktörün öpücüklerini "rahatsız edici" diye nitelendirmişti.

Hollywoodun en kötü öpüşen oyuncuları


HİÇ HOŞ DEĞİL
Angelina Jolie dünyanın en güzel kadınlarından biri ve birçok erkek onunla öpüşebilmek için belki de her şeyini feda eder. Biri hariç! Jolie'nin, Wanted filmindeki rol arkadaşı James McAvoy Jolie ile öpüşmeyi "terletici ve hiç de hoş değil" diyerek nitelendirdi.

Hollywoodun en kötü öpüşen oyuncuları

PEK EĞLENCELİ DEĞİLDİ
Sienna Miller da rol arkadaşı James Franco'ya göre pek de iyi öpüşmüyor. Camille filminde birlikte oynayan ikili sadece bir kez öpüşmüşler. Miller'ın filmdeki rol arkadaşı James Franco'ya göre onunla öpüşmek "eğlenceli" değil.

Hollywoodun en kötü öpüşen oyuncuları

ORLANDO BU İŞİ BİLMİYOR, AMA JOHNNY ÖYLE DEĞİL
Keira Knightley rol arkadaşı Orlando Bloom ile birlikte kamera karşısına geçtiği öpüşme sahnesinden sonra şöyle bir karar vermiş: Orlando Bloom iyi öpüşmeyi beceremiyor. Güzel oyuncu Johnny Depp'in bu konuda daha iyi olduğunu düşünüyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle