GeriMagazin Elif Güngör kimdir? Elif Güngör Survivor'a mı katılacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Elif Güngör kimdir? Elif Güngör Survivor'a mı katılacak?

Elif Güngör kimdir? Elif Güngör Survivor'a mı katılacak?

Elif Güngör, Arda Turan'ın Twitter üzerinden gönderdiği direkt mesaj ve Survivor gündeminin ardından araştırılan isim oldu. Yayın tarihi yaklaşan Survivor 2018 All Star yarışması için adaylar yavaş yavaş belli olurken, sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu gelişmelerden en sonuncusu ise Milli Takım kaptanı Arda Turan'ın Survivor ile ismini andığı Elif Güngör oldu. Peki, Survivor 2018'e katılacağı intibası ortaya çıkan Elif Güngör kimdir?

Elif Güngör , Milli Takım kaptanı Arda Turan'ın Instagram üzerinden direkt mesaj gönderdiği iddiasıyla gündeme geldi. Yaşı, mesleği gibi hakkında sorgulamalar yapılan Elif Güngör ile ilgili en çok merak edilen konu ise Survivor 2018’ katılıp katılmayacağı oldu. Peki Elif Güngör kimdir, Survivor 2018’e mi katılacak?

Daha önce Ebru Şallı ve Kısmetse Olur ile ismini duyuran Cansu Çördük’e sosyal medya üzerinden mesaj attığı haberleriyle gündeme gelen Arda Turan’ın bu kez Elif Güngör’e mesaj attığı iddia edildi. Milli Takım kaptanının “Survivor'a gideceksin sanırım ben öyle anladım" yazan mesajını ifşa eden Elif Güngör’ün kim olduğu merak konusu oldu.

Elif Güngör, fıtness eğitmenliği yapıyor. Elif Güngör, Instagram hesabından paylaştığı resim ve videolarında yaptığı fıtness hareketlerinin yanı sıra dikkat çekiyor.

SURVİVOR’A KATILACAK MI?

Elif Güngör’ün Survivor 2018’e katılıp katılmayacağıyla ilgili henüz net bir bilgi verilmedi. Acun Ilıcalı, kadroya katılacak isimleri sosyal medya hesabından duyuruyor.

SURVİVOR'A GİDECEK İSİMLER ŞÖYLE

Nevin Yanıt

Hilmicem İntepe

Murat Ceylan

Adem Kılıççı

Nihat Doğan

Ümit Karan

Hakan Hatipoğlu

Cumali Akgül

Turabi Çamkıran

Sema Aydemir

Nagihan Karadere

Merve Aydın

Sahra IşıkYorumları Göster
Yorumları Gizle