GeriMagazin Dansa engel yok
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dansa engel yok

Dansa engel yok

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Kulübü’nün destek takımı “Göl Kızları”, spor salonundaki mücadelenin stresini sergiledikleri dans gösterileriyle sevgi, barış, mutluluk ve birlik mesajı veriyor. Üstelik bu mesajlarını engelli-engelsiz tüm sporseverlerle de paylaşıyor.

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı’nın bu yıl Süper Lige çıkması ile beraber kurulan ve ilk maçta büyük ilgi toplayan destek takımı “Göl Kızları”, sporseverler için her maçta çok özel bir şov hazırlıyor.

Dansa engel yok


31 Ekim’de oynanacak olan Demir İnşaat Büyükçekmece – Anadolu Efes karşılaşmasında molalarda sahaya çıkacak olan “Göl Kızları”, bu kez işaret dili ile tüm sporseverlere seslenecek. 70’li yıllardan beri tüm bayramların olmazsa olmazı Şenay Yüzbaşıoğlu’nun “Hayat Bayram Olsa” şarkısı üzerine hazırlanan gösteri, engelli seyircilere de hitap edecek.

Sporun, sadece rekabet, galibiyet-mağlubiyet, hırs ve mücadeleden ibaret olmadığını söyleyen “Göl Kızları” takımının koordinatörü Manolya Süer, “Bugüne kadar kültür ve sanat şehri olarak tanınan Büyükçekmece, basketbol takımıyla da sporda sevgi, barış ve fair-play’in şehri olacağının sinyallerini veriyor. 2011 yılında kurulan ve üç yıl üst üste şampiyon olan Demir İnşaat Basketbol Basketbol takımının Spor Toto Basketbol Ligi’ne yükselmesiyle birlikte kurulan Göl Kızları takımı da, engelli-engelsiz tüm sporseverlere evrensel işaret diliyle bu sevgi, barış ve fair-play mesajlarını veriyoruz” dedi.

Dansa engel yok

Yorumları Göster
Yorumları Gizle