GeriMagazin Annem babama izin verseydi Michael bugün hayattaydı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Annem babama izin verseydi Michael bugün hayattaydı

Annem babama izin verseydi Michael bugün hayattaydı

Michael Jackson, aramızdan ayrılalı tam 7 yıl oldu. Ünlü sanatçı, 25 Haziran’daki ölüm yıldönümünde tüm dünyada anılacak. Daphne Barak, Jackson’ın ölümünün 7’nci yılında kardeşi La Toya Jackson ile bir araya geldi. Jackson, Barak’a kardeşi ve yeğenleriyle ilişkisini anlattı.

La Toya Jackson, Michael Jackson’ın kaçık kız kardeşi olarak biliniyor. Bir röportajında kardeşinin pedofili olduğunu söylemesine rağmen La Toya Jackson, şu sıralar Michael Jackson’ın üç çocuğuna halalık yapıyor ve ailesini bir arada tutmaya çalışıyor...

La Toya Jackson, “Michael ve ben çok yakındık. Bana yakın otururdu (Beverly Hills’teydi evi), birlikte zaman geçirirdik. Hâlâ onun öldüğünü düşünmek bana acı veriyor. Zor dönemlerinde babam, onun işlerine el atmak istedi.
Performansının düşmesinden ve kontratlarının iptal olmasından korkuyordu. Ancak annem, araya girmesine izin vermedi.
Hep söylüyorum annem babama izin verseydi, Michael’ın bugün hâlâ hayatta olacağına inanıyorum” diyor.

Annem babama izin verseydi Michael bugün hayattaydı


BABAM ÇOK KIRILGAN

La Toya, ciddi bir ameliyat geçiren babası Joe Jackson’ın sağlık durumu hakkında endişeli olduğunu da dile getiriyor:
“Onun hakkında çok endişeliyim. İnsanlar bilmiyor ama birkaç hafta önce yeniden hastaneye yattı. Çok kırılgan. Onu bizimle bir arada tutmaya çalıştım ama Las Vegas’a geri dönmek istedi.
Orada etrafında kim oluyor bilmiyorum. Hemşireleri var ama başka kimi var fikrim bile yok. İnsanlar ondan yararlanabilir.”
La Toya, Michael’ın çocuklarıyla sık sık görüştüğünü belirtiyor. Onlardan bahsederken gözlerinin içi gülüyor: “Çocuklarla zaman geçirmeye çalışıyorum. Prince ve kız arkadaşını kuaföre götürüyorum. Sonra Paris’le yemek yiyorum.”
İntihara kalkışarak dünyayı şoke eden Paris’in durumunu soruyorum. La Toya, “Şimdi daha iyi, soranlar için teşekkür ederim. Babasını kaybettikten sonra daha kırılgan oldu. Onunla arasında çok sıkı bir bağı vardı” diye yanıtlıyor.

Annem babama izin verseydi Michael bugün hayattaydı


MICHAEL SENİ SEVİYORUM

La Toya, annesi ve kardeşleri arasında yaşanan yeğenlerinin velayet davasına hakkında konuşmak ise istemiyor.
Sözlerini özenle seçen Toya, “Benim bir işim var ve çok meşgulüm. Ama aynı zamanda bir halayım. Çocuklar ne zaman isterlerse yanıma gelebileceklerini biliyorlar.
Çok yakınız. Michael, kendisine bir şey olur diye çok korkuyordu. Onunla yaptığımız konuşmaları hatırlıyorum. Ona bir şey olursa çocuklar için orada olacağımı biliyordu.”
“Michael’a son bir şey söyleme şansın olsaydı o ne olurdu” diyorum. Toya, “Sona doğru onunla çok konuşuyorduk. Ama onu ne kadar sevdiğimi söylediğimi hatırlamıyorum. Eğer şansım olsaydı ona Michael, seni seviyorum derdim” diye yanıt veriyor.

Annem babama izin verseydi Michael bugün hayattaydı


Evlenmeye vakit yok

60 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu La Toya, birkaç yıl önce iş ortağı Jeffre Phillips ile evleneceğini açıkladı. La Toya, televizyona hazırladığı reality şovda “Onunla tatile gittik. Çok yakındık. Suite gittiğimizde odada çiçekler vardı, çok güzellerdi. Yemeğe gittik ve bana burada evlenme teklif etti. Orada anladım ki her zaman aradığım ve merak ettiğim kişi yanıbaşımdaymış” diye büyük aşkı itiraf etti.
Ancak şovun büyüsü çabuk kaçtı. Reality şov tutmayınca evlilik planları da rafa kaldırıldı. La Toya basitçe açıklıyor durumu:
“Çok romantikti.
Jeffre ve ben hâlâ beraberiz. Ama çok yoğunuz ve evlenmeye vakit yok.”

 

 

 

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle